دشمنان آئین اعلی در آمریکا

مديران انجمن: najm134, najm134, najm134

ترامپ فاش كرد كه دولت امريكا داعش را بوجود آورد

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه سپتامبر 24, 2016 2:36 pm

ترامپ فاش كرد كه دولت امريكا داعش را بوجود آورد

به گزارش «شيعه نيوز»، دونالد ترامپ هنگام سخنرانی گفت که تروریسم در دوران هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه وقت آمریکا پا گرفت و کلینتون در تشکیل و تداوم فعالیت گروه های تروریستی خاورمیانه و شمال آفریقا دست دارد، که در همین حین پخش سخنرانی وی متوقف شد .

Image

ترامپ کمی پیش از قطع سخنرانی خود گفت: به اورلاندو ، سان برناردینو و مرکز تجارت جهانی نگاه کنید . نگاهی به آنچه در جهان می گذرد ، بیندازید . ما به داعش اجازه دادیم که به اینجا برسد . ما یعنی هیلاری کلینتون . باید به کلینتون به عنوان بنیانگذار داعش جایزه داد.

این اولین بار نیست که ترامپ از دست داشتن دولت آمریکا در دوران هیلاری کلینتون در تشکیل داعش خبر می دهد، زیرا در مصاحبه اخیر خود با شبکه سی بی اس نیز گفته بود که هیلاری کلینتون به علت سیاست احمقانه اش داعش را پدید آورده است و باید مسئولیت تشکیل آن را به عهده بگیرد .
pejuhesh232

تاريخ عضويت: سه شنبه دسامبر 07, 2010 11:22 pm

نژاد پرست آمریکایی، قهوه داغ بر صورت دختر محجبه ریخت

پستتوسط pejuhesh232 » پنج شنبه دسامبر 29, 2016 8:51 pm

نژاد پرست آمریکایی، قهوه داغ بر صورت دختر محجبه ریخت

به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا ـ روز یکشنبه یک مرد دوره گرد آمریکایی، در کافی شاپ (Dunkin Donuts) دنکین دوناتسِ منهتنِ نیویورک قهوه داغ بر صورت دختر ۲۱ ساله ی محجبه مسلمان ریخت.

Image

فروشنده کافی شاپ در مورد این قضیه گفت:" مرد دوره گرد از من درخواست یک لیوان قهوه داغ کرد من به او قهوه دادم و از من دور شد. دیدم رفت و در کنار یک گروه از دختران مسلمان که دور هم نشسته بودند نشست.

وی ادامه داد: مرد شروع به صحبت با دختران مسلمان کرد و مدام خطاب به آنان می گفت: "تروریست ها" در حالی که دختران مسلمان سعی می کردند او را نادیده بگیرند. دوره گرد شروع کرد به فریاد زدن، به گونه ای که خیلی واضح همه می شنیدند. داد می زد "تروریست ها"، "تروریست ها"! یکی از دختران مسلمان این کار او را احمقانه خواند که پس از آن مرد دوره‌گرد قهوه داغ خود را بر چهره او ریخت. قهوه اش داغِ داغ بود. پوست صورت آن دختر سوخت. پس از آن هم با کیسه ی دستی خود به وی ضربه زد و دختر از کافی شاپ بیرون دوید.

فروشنده کافی شاپ در پایان گفت: مرد دوره گرد از مسلمانان متنفر بود و اگر پلیس نمی رسید آن دختر را کشته بود"

به گفته پلیس "ناتهان گرِی" ۳۴ ساله به عنوان متهم به اعمال خشونت بر اساس نفرت دستگیر شده و قربانی درخواست سازمان های ذیربط مبنی بر تحت مراقبت قراردادن وی را رد کرده و قبول نکرده است.
pejuhesh232

پلیس مسلمان هدف حمله نژادپرستانه قرار گرفت

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه ژانويه 07, 2017 5:06 pm

پلیس مسلمان هدف حمله نژادپرستانه قرار گرفت

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ حملات نژادپرستانه و تبعیض آمیز به مسلمانان مقیم آمریکا، هر روز شکل و رنگ جدیدی به خود می گیرد.

اینبار یک بانوی پلیس مسلمان که خود در بخش پلیس شهر نیویورک مشغول به کار است، به همراه فرزند ۱۶ ساله‌اش هدف این دست حملات قرار گرفت.

Image

«امل السوکاری» روز گذشته (یکشنبه) به همراه فرزندش از یکی از خیابان های شهر نیویورک عبور می‌کردند، که فردی نژادپرست به آنها حمله کرد و فریاد می‌زد: به کشور خود برگردید، من گلوی شما را پاره می کنم. فرد مهاجم سپس از محل متواری شد.

این حمله توسط نیروهای پلیس به عنوان اقدامی ضد انسانی در دست پیگیری است.

شایان ذکر است السوکاری در سال ۲۰۱۴ میلادی به دلیل نجات جان یک مرد کهنسال و یک کودک گفتار در آتش، به تیتر نخست اخبار تبدیل شد و جایزه ویژه ای به وی تعلق گرفت.

Image
pejuhesh232

هجوم دو نژادپرست به دختر جوان و محجبه آمریکایی

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه ژانويه 14, 2017 9:09 pm

هجوم دو نژادپرست به دختر جوان و محجبه آمریکایی

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ یک دختر مسلمان محجبه پنجشنبه گذشته در حالی که برای رفتن به محل کارش، سوار بر اتوبوس شده بود، مورد حمله یک زوج نژادپرست قرار گرفت.

Image

زوج نژادپرست نیویورکی پس از آنکه سوار بر اتوبوس شدند، به سمت این بانوی محجبه رفتند و با توهین و فریاد زدن بر سر او، از وی خواستند تا حجاب خود را بردارد.

این خواسته آنان، با مقاومت بانوی مسلمان روبرو شد و آنان بر خواسته خود اصرار ورزیدند. در این هنگام دختر محجبه آمریکایی شروع به گریه کرد و دیگر مسافران اتوبوس به حمایت از او برخواستند. در نهایت این بانوی مسلمان مجبور به ترک اتوبوس و بازگشت به منزلش شد.

«فریحه نظام» در پست فیسبوک خود با ابراز تاسف از وقوع چنین اقدام نژادپرستانه آشکاری، نوشت: هیچگاه حتی برای یک لحظه هم تصور نمی کردم که آزادی اندیشه از حقوق مسلم شخصی نباشد و به این راحتی اندیشه و تفکرات مورد هجوم قرار گیرد بدون آنکه برخورد جدی صورت پذیرد.

وی در ادامه پست خود اظهار داشت: در کشوری که خود را مهد آزادی و عشق می داند، غیرقابل تصور است که حفاظت و امنیت شهروندان در این حد پایین باشد.

شایان ذکر است در کمتر از یک هفته گذشته که «دونالد ترامپ» به عنوان رئیس جمهور جدید ایالات متحده آمریکا انتخاب شده است، موقعیت برای نژادپرستان نیز فراهم تر شده و آنان به راحتی و با آزادی کامل اقلیت ها و به خصوص مسلمانان را هدف حملات بی رحمانه و توهین آمیز خود قرار می دهند.
pejuhesh232

حمله سه مرد نژادپرست به دختر جوان مسلمان در شهر نیویورک

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه ژانويه 21, 2017 2:45 pm

حمله سه مرد نژادپرست به دختر جوان مسلمان در شهر نیویورک

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به یکی از علل اصلی افزایش اسلام هراسی و حمله علیه مسلمانان در روزها و هفته های اخیر تبدیل شده است.

در آخرین مورد از برخوردهای خشن نژادپرست ها با مسلمانان، یک دختر جوان مسلمان در ایستگاه مترو شهر "نیویورک" هدف حمله سه مرد نژادپرست قرار گرفت.

«یاسمین سوئید» بانوی مصری الاصل ساکن آمریکا، جمعه شب در حال بازگشت از دانشگاه به خانه در ایستگاه مترو شهر نیویورک، سه حامی «دونالد ترامپ» با نزدیک شدن به او و فریاد کشیدن بر سر و توهین به وی، از یاسمین خواستند تا حجاب را از سرش بردارد.

این بانوی مسلمان در صفحه فیسبوک خود نوشت: مهاجمان فریاد می زدند: «تروریست! برگرد به کشور خود و آمریکا را ترک کن.» «آن حوله کثیف را از سرت بردار.»

یاسمین همچنین خاطرنشان افزود: این سه نژادپرست، پس از توهین و حمله لفظی، به صورت فیزیکی به من حمله کردند و این در حالی بود که بسیاری از شهروندان نظاره‌گر بودند و اقدامی در دفاع از من انجام ندادند.

وی با ابراز انزجار از این رفتار وحشیانه تاکید کرد: انتخاب دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری امریکا، موقعیت و فضا را برای انجام چنین اقداماتی فراهم‌تر کرده است و من در این حمله شاهد آمریکایی بودم که ترامپ به دنبال ایجاد آن است.

شایان ذکر است طبق آمارهایی که مقامات آمریکایی اعلام کرده اند، پس از انتخابات اخیر آمریکا، حملات نژادپرستانه به مسلمانان افزایش چشمگیری یافته است و هر روز شاهد حمله به مسلمانان یا مراکز اسلامی در این کشور هستیم.

Image
pejuhesh232

وجود گوشت خوک در غذای مسلمانان و یهودیان

پستتوسط pejuhesh232 » جمعه سپتامبر 22, 2017 2:01 pm

وجود گوشت خوک در غذای مسلمانان و یهودیان برای رستورانها دردسرساز شد

یک زوج مسلمان دو ساندویچ مرغ در رستوران KFC سفارش دادند و از این ناراحت شدند که عصبانیت آنها از وجود گوشت خوک در ساندویچ باعث خنده کارکنان رستوران شد.

Image

یهودیان و مسلمانان دیترویت دو شکایت نامه به دادگاه فرستادند که در آنها گفته می شود غذاهایی حاوی گوشت خوک در کافه های KFC و Denny’s به آنها داده شد.

به نقل از اسپوتنیک، شکایت مرتبط با غذا و دین یک مورد کمیاب برای ایالت میشیگان است. هرچند شاکیان گفتند که با این کار باورهای مذهبی آنها نقض شده است اما نمایندگان رستوران ها اطمینان دادند که گوشت خوک یه صورت عمدی جزئی از غذای آنها نشده است.

آنجلا یهودی ۳۰ ساله گفت که در املت او گوشت خوک سرخ شده بود، هر چند املت ساده خواسته بود و دین او مصرف هر نوع محصول از گوشت خوک را ممنوع می کند. آنجلا قبل از آنکه متوجه شود در داخل املت تکه های گوشت خوک هست چند لقمه از آن را خورده بود.

یک زوج مسلمان دو ساندویچ مرغ در رستوران KFC سفارش دادند و از این ناراحت شدند که عصبانیت آنها از وجود گوشت خوک در ساندویچ باعث خنده کارکنان رستوران شد. اصغر ابوبکر خواست در ساندویچ او فقط پنیر بگذارند. کارمند رستوران گفت: هم پنیر هست و هم کالباس. مشتری فقط پنیر خواست، ولی کارمند رستوران کالباس خوک هم به آن اضافه کرد.
pejuhesh232

پياده كردن از اتوبوس به دلیل نام «محمد»،

پستتوسط najm134 » چهارشنبه ژانويه 24, 2018 11:56 pm

پياده كردن از اتوبوس به دلیل نام «محمد»

یک مرد ایرانی می گوید به دلیل نامش که «محمد» است از یک اتوبوس بین شهری در آمریکا اخراج شده است.

به گزارش یورونیوز محمد رضا سرداری که دانشجوی مقطع دکترا در دانشگاه تگزاس است در صفحه فیسبوک خود در مورد حادثه ای که روز ۱۳ نوامبر (۲۲ آبان) در مسیر بین آرلینگنون به کانزاس سیتی در ایالت میسوری برای وی رخ داده اطلاع رسانی کرده است.

به گفته این دانشجوی رشته برنامه ریزی شهری راننده اتوبوس شرکت «گریهاند» نیمه شب و در میانه مسیر او را بیدار کرده و از او خواسته است بلیت خود را به وی نشان دهد.

این دانشجوی ایرانی در صفحه فیسبوک خود نوشته است که راننده اتوبوس با مشاهده نام «محمد» بر روی بلیت الکترونیکی (صفحه تلفن هوشمند) آن را نپذیرفته و از او خواسته است به دلیل به همراه نداشتن نسخه چاپ شده بلیت از اتوبوس پیاده شود.

محمد رضا سرداری در ادامه افزوده که او پس از جستجو نسخه چاپ شده بلیت را ارائه کرده اما راننده اتوبوس همچنان از پذیرش بلیت او خودداری کرده است. در مقابل درخواست راننده اتوبوس برای ترک اتوبوس توسط محمد رضا سرداری، این دانشجوی ایرانی جویای دلیل آن شده است اما به گفته وی راننده اتوبوس در پاسخ به او اظهار داشته است: «نمی خواهم با شما صحبت کنم.»

راننده شرکت «گریهاند» در نهایت با پلیس تماس گرفته است. محمد رضا سرداری می گوید در حالی که منتظر حضور افسر پلیس بوده است دیگر مسافران با او برخورد نامناسبی داشته اند. در نهایت با حضور یک افسر پلیس محمد رضا سرداری ساعت ۳:۴۰ صبح به وقت محلی مجبور به ترک اتوبوس شده است.

او ویدئوی کوتاهی از این حادثه نیز در صفحه فیسبوک خود منتشر کرده است. این دانشجوی ایرانی برای شرکت در یک گردهمایی علمی عازم کانزاس سیتی شده بود.

شرکت «گریهاند» در واکنش به این حادثه آن را «غیر قابل پذیرش» ارزیابی کرده و از آغاز تحقیق در مورد آن خبر داده است.
najm134

تاريخ عضويت: چهارشنبه فبريه 03, 2010 10:15 am

زن مسلمان نامزد تصدی سمت شهرداری شهری در آمریکا تهدید به قتل

پستتوسط pejuhesh232 » پنج شنبه فبريه 22, 2018 12:55 pm

زن مسلمان نامزد تصدی سمت شهرداری شهری در آمریکا تهدید به قتل شد

Image

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ یک زن مسلمان نامزد تصدی سمت شهرداری یک شهر در آمریکا روز چهارشنبه تهدید به قتل شد.

خانم ریجینا مصطفی پس از آن که در شبکه‌های اجتماعی تهدید به قتل شد به پلیس شکایت کرد.

روزنامه انگلیسی ایندیپندنت به نقل از وی که نامزد تصدی سمت شهرداری شهر روچستر در ایالت مینه سوتا است اعلام کرد فردی با نام مستعار و از طریق فضای مجازی وی را تهدید به قتل کرده است.

این شهروند زن مسلمان آمریکایی گفت: من نمی‌دانم آیا این شخص تهدید کننده در همسایگی من یا در مکانی دیگر در آمریکا زندگی می‌کند.

وی بر ضرورت جدی گرفتن این تهدیدات تاکید کرد.

خانم ریجینا مصطفی افزود پیام تهدید، در واقع تهدید کلی برای همه مسلمانان در آمریکا بود ولی وقتی آن را در صفحه شخصی خودم دیدم آن را تهدید شخصی می‌دانم.

این شهروند مسلمان آمریکایی تاکید کرد پیام تهدید در صفحه شخصی‌اش در گوگل پلاس نوشته شده بود.

وی خاطرنشان کرد به رغم برخی محدودیت ها با استقبال زیادی در شهر روچستر مواجه شده است.

از سوی دیگر شورای روابط اسلامی - آمریکایی تحقیق درباره این حادثه را خواستار شد.
pejuhesh232

معلم ریاضی از تدریس محروم شد

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه مارس 24, 2018 1:55 am

معلم ریاضی به دلیلِ محکوم نکردن پویشِ بایکوت اسرائیل، از تدریس محروم شد!

داستان یک معلم جوان که حاضر می‌شود از موقعیت شغلی خود در سطح ایالتی چشم‌پوشی کند تا از حق خود برای مخالفت با نقض حقوق فلسطینیان دفاع کند، خواندنی است.
سرویس جهان مشرق- اِستر کُنتز، معلم ریاضی که ۱۰ سال سابقه تدریس در مدارس کانزاس، ‌ ایالتی در غرب آمریکا را دارد، چندی پیش به دلیل عدم همراهی با یک قانون جدید و عجیب ایالتی از کار برکنار شد:‌او باید تأیید می‌کرد که در پویش‌های بایکوت اسرائیل مشارکت نمی‌کند، و این کار را نکرد.

Image

شرح ماجرا از قلم خود او که در پایگاه اینترنتی اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا منتشر شد، خواندنی است:
«من از پیروان کلیسای مِنونایت هستم و همچنین حدود ۱۰ سال است به معلمی ریاضی مشغولم... من بهار سال گذشته برای تدریس در کارگاه آموزشیِ معلمان ریاضی مدارس دولتی که از سراسر کنزاس جمع شده بودند، انتخاب شدم. در ماه مه پس از گذراندن یک برنامه توجیهی دوروزه آماده تدریس در آن کارگاه آموزشی بودم اما در ژوئن، قانونی در ایالت کانزاس به تصویب رسید که هر شخصیت حقیقی و حقوقی را که قصد همکاری با نهادهای ایالتی را داشت ملزم می‌کرد کتباً تأیید کنند عضو هیچ پویش مرتبط با بایکوت اسرائیل نیستند.

این قانون، من را نیز شامل می‌شد. به عنوان یکی از اعضای کلیسای منونایت ایالات متحده و به عنوان یک انسان که دغدغه حقوق بشر برای همه مردمان را دارم، به ویژه نقض مستمر حقوق بشر علیه فلسطینیان در فلسطین و اسرائیل، من تصمیم گرفتم کالاهای مصرفی که در اسرائیل یا شرکت‌های چندملیتی تولید می‌شود که از نقض حقوق فلسطینیان سود تجاری می‌برند، بایکوت کنم.»
اِستر انگیزه تصمیم خود را اولاً سفری به مصر در اوایل دهه گذشته میلادی و ثانیاً ویدئوهایی می‌داند که اعضای کلیسای متبوعش در کانزاس پیرامون بدرفتاری با فلسطینیان در سرزمین‌های اشغالی به نمایش درآورده بودند. این جلسات در کلیسا برگزار می‌شد و گروهی که به دعوت از مسیحیان فلسطین به آن کشور سفر کرده بودند، از تجارب و مشاهدات تلخ خود می‌گفتند. او می‌گوید پس از بحث با دوستانش تصمیم می‌گیرد همان کاری را با اسرائیل انجام دهد که سالها پیش مخالفان رژیم آپارتاید آفریقای جنوبی انجام دادند. این تصمیم در یک مصوبه از سوی کلیسای منونایت به صورت رسمی اعلام می‌شود.

ادامه ماجرا جالب است: «چند روز بعد یک ایمیل از سوی دپارتمن آموزش ایالت تگزاس دریافت کردم که از من خواسته شده بود برای مشارکت در کارگاه آموزش ریاضی، یک تعهدنامه را امضا کنم... متن آن چنین بود: به عنوان یک فرد یا شرکت که با دولت کانزاس وارد همکاری می‌شود، اینجا تعهد داده می‌شود که فرد یا شرکت یادشده هم‌اکنون در فعالیت‌های مرتبط با بایکوت اسرائیل مشارکت ندارد.» اِستر نوشته است: «من ابتدا شوکه شدم. خیلی مضحک بود که تصمیم من برای بایکوت سیاسی اسرائیل، تأثیری بر امکان همکاری با نهادهای ایالتی کانزاس داشته باشد.
پس از اینکه چند هفته فکر کردم، به ایمیل پاسخ دادم و نوشتم که من نمی‌توانم این تعهدنامه را امضا کنم چون آگاهی خود را زیر سؤال برده‌ام. آیا همچنان می‌توانم در کارگاه آموزشی شرکت کنم؟ پاسخ ایمیل من آمد و در آن نوشته شده بود: متأسفانه خیر.»

این معلم جوان در ادامه تصمیم می‌گیرد از نهادهای ایالتی شکایت کند زیرا به نظر او دولت نمی‌تواند تصمیم بگیرد او از چه چیزی باید حمایت بکند یا نکند و امیدوار بوده که این قانون جدید ایالت کانزاس به عنوان نقض قانون اساسی و متمم اول آن یعنی حق آزادی بیان شناخته شود.

حالا در ۵ فوریه ۲۰۱۸ میلادی اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا اعلام کرده شکایت کنتز را با مدیریت یکی از وکلایِ همکار اتحادیه یعنی برایان هاس به دادگاه فدرال آمریکا ارائه کرده و حدود دو ماه پس از شکایت وی، دادگاه بدوی فعلاً اجرای قانون کانزاس را در مورد کنتز متوقف کرده است. البته در پایگاه کلیسای منونایت آمده که کُنتز مجدداً به کارگاه آموزشی ریاضی دعوت نشده اما به هر حال این اولین نظر منفی‌ای است که یک دادگاه فدرال ایالت متحده علیه موج قوانینِ محدودسازی بایکوت اسرائیل اعلام کرده و همین خبر خوبی است.
کنتز نیز خود در واکنش به این قرار اولیه از سوی دادگاه نوشته است: «حکم نهایی ممکن است ماه‌ها و سال‌ها بعد بیاید اما برای حالا این خبر خوبی است.»

جمع‌بندی
قرار اولیه دادگاه فدرال آمریکا اقدامی مثبت است و در صورت تداوم این رویکرد تا حکم نهایی، می‌تواند جریانی را در ایالات متحده برای بایکوت اسرائیل به راه بیاندازد، البته اگر رسانه‌ای شود.
حتما اِستر و خیلی‌ها مانند او انتظار داشتند رسانه‌های جریان اصلی آمریکا که از سال‌ها پیش یک خبر کوچک در مورد یک حکم دادگاه در مورد یک پرونده از همجنس‌بازان را در صفحات متعدد خود با آب و تاب مطرح می‌کردند، در مورد دادگاه وی و قرار اولیه‌اش نیز صحبت کنند. اما این گونه نشده است. تعجب نکنید:‌هیچ کدام از رسانه‌های جریان اصلی آمریکا حتی یک خط خبر به این حکم دادگاه اختصاص ندادند. تنها هافینگتون پست وآتلانتیک به عنوان یک مسأله اجتماعی و حقوقی به تحلیل آن پرداختند.
نکته دوم این است که به نظر او «خیلی مضحک بود که تصمیم من برای بایکوت سیاسی اسرائیل، تأثیری بر امکان همکاری با نهادهای ایالتی کانزاس داشته باشد» اما در واقع این اتفاق، اصلاً مضحک نیست. ایالات متحده که تعهد داده در منطقه غرب آسیا به هیچ کشوری سلاحِ برتر از آنچه به اسرائیل می‌فروشد را نفروشد و نمایندگانش در کنگره پس از اعتراض به سیاست‌های اسرائیل برای رأی‌آوردن در دور بعد دچار چالش می‌شوند، می‌تواند تعهد دیگری بدهد که هر گونه جنبش بایکوت اسرائیل را از کار بیاندازد.
منابع
https://www.aclu.org/blog/free-speech/k ... ott-israel
https://themennonite.org/daily-news/est ... ce-boycott
pejuhesh232

تهيه غذا با گوشت خوک برای زندانيان مسلمان در آلاسکا

پستتوسط pejuhesh232 » سه شنبه ژوئن 05, 2018 12:32 pm

تهيه غذا با گوشت خوک برای زندانيان مسلمان در آلاسکا

خلاصه

در ماه رمضان به زندانیان مسلمان در آلاسکا غذا‌هایی با کالری بسیار پایین و ساندویچ‌هایی با گوشت خوک که خوردن آن در اسلام حرام است، داده می‌شود.
Image

به گزارش خبرگزاری اهل‌بیت(ع) ـ ابنا ـ زندانی‌های مسلمان در ایالت آلاسکا اعلام کردند مسئولان زندان اغلب آن‌ها را گرسنه نگه می‌دارند و در ماه رمضان نیز به آن‌ها غذا‌هایی می‌دهند که از گوشت خوک تهیه می‌شود.

شورای روابط آمریکایی - اسلامی که یک سازمان غیردولتی آمریکایی است با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد در اعتراض به رفتار نامناسب مسئولان زندان آنکوریج آلاسکا با زندانیان مسلمانان شکایتی را به دادگاه فدرال این ایالت ارائه کرده است. این شکایت بر ضد مسئولان اداره زندان‌های محلی آلاسکا و زندانبانان تنظیم شده است.

به گزارش خبرگزاری فرانسه از لس آنجلس، شورای روابط آمریکایی - اسلامی در بیانیه خود فاش کرد زندانیان مسلمان در آنکوریج با رفتار‌های تبعیض آمیز و تنبیهات خشونت بار و غیرمعمولی رو به رو هستند که آزادی مذهبی آن‌ها را محدود می‌کند.

طبق شکایتی که این سازمان غیردولتی به مقامات قضایی آلاسکا تسلیم کرده است، در ماه رمضان به زندانیان مسلمان غذا‌هایی با کالری بسیار پایین و ساندویچ‌هایی با گوشت خوک که خوردن آن در اسلام حرام است، داده می‌شود.

انتشار این خبر مقامات قضایی آلاسکا در شمال غربی آمریکا را بر آن داشت تا به اداره زندان‌های این کشور دستور دهند غذای مناسب در اختیار زندانیان مسلمان بگذارند.
pejuhesh232

قبليبعدي

بازگشت به دشمنان آئين اعلى

Aelaa.Net