آلودگی ضد دینی

مديران انجمن: najm134, najm134, najm134

آلودگی ضد دینی

پستتوسط pejuhesh232 » پنج شنبه ژوئن 23, 2016 2:36 pm

.
pejuhesh232

تاريخ عضويت: سه شنبه دسامبر 07, 2010 11:22 pm

ارائه نسخه جعلي و انحرافي از اسلام توسط مراكز غربي

پستتوسط pejuhesh232 » پنج شنبه ژوئن 23, 2016 2:40 pm

ارائه نسخه جعلي و انحرافي از اسلام توسط مراكز غربي

شفقنا- یک استاد دانشگاه زن یمنی مقیم سوئیس در اقدامی عجیب اقدام به برپایی نماز جمعه مختلط به امامت یک زن در یکی از مساجد این کشور کرد.

Image

به گزارش شفقنا به نقل از عربی ۲۱، این زن که نامش «الهام مانع» می باشد، علاوه بر تعیین یک زن به عنوان امام نماز جمعه مختلط در یکی از مساجد برن سوئیس، خود نیز خطبه های نماز جمعه را برای نمازگزاران زن و مرد ایراد، و بین دو خطبه نیز اقدام به پخش موسیقی برای نمازگزاران کرد.

براساس این گزارش، این در حالی بود که زنان حاضر در نماز جمعه به امامت این استاد زن حتی در هنگام برپایی نماز هم بی حجاب بودند.

وی سپس در خطبه های نماز گفت: وقت آن رسیده است که موارد تحمیلی درباره موقعیت زنان در مساجد و جامعه را به چالش بکشیم.
pejuhesh232

اخوان المسلمین رابطه هیتلر و حسن البنا را انکار نمی کنند

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه آگوست 13, 2016 12:55 pm

اخوان المسلمین رابطه هیتلر و حسن البنا را انکار نمی کنند

شفقنا- «علی جمعه» مفتی سابق مصر در واکنش به تلاش برای ترورش از سوی افراد مسلح ناشناس گفت: از قدرت خداوند در دور کردن گلوله از من تعجب کردم. خداوند را روز و شب شکر می کنم زیرا گلوله هایی که به طرف من شلیک می شد به طرز عجیبی به خطا می رفت.

Image

به گزارش شفقنا به نقل از الیوم السابع، جمعه با بیان اینکه جوانان اخوان المسلمین راه مشرکین را می روند، اظهار کرد: جهالت بین جوانان این جماعت رواج یافته است. آنها مرا شیخ لطیفه ها و امور عجیب و غریب می خوانند.

وی همچنین ادعا کرد: اعضای قدیم اخوان المسلمین تا این حد حماقت نداشتند. آنها می گفتند هیتلر اسلام آورد و خود را حاج محمد نامید. آنها در نهایت رابطه بین هیتلر و حسن البنا را انکار نمی کنند.

وی ادعا کرد تمامی گروههای تروریستی از زیر عبای اخوان المسلمین خارج شدند. سید قطب به شدت متکبر بود و تاریخ و ذهنیتی بیمار داشت.

مفتی سابق مصر در ادامه افزود: قرضاوی که مدتی است به آلزایمر دچار شده است، می گفت که سید قطب امت اسلامی را متلاشی کرد و به مخالفت با عقیده اسلامی برخاست. قرضاوی معتقد است که سید قطب اساس تکفیر و گروههای تکفیری است.

وی در ادامه گفت: اخوان المسلمین در طول دوران حیات خود از اینکه تروریستی خوانده شوند، فرار می کنند. اما آنها دروغ می گویند و از افکار افراطی سید قطب تبعیت می کنند.
pejuhesh232

شاهدي بر ماهيت ضد اسلامي وهابها و سعوديها

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه سپتامبر 03, 2016 8:56 am

شاهدي بر ماهيت ضد اسلامي وهابها و سعوديها

به گزارش «شيعه نيوز»، یک زن سعودی، در صفحۀ توییر خود، با اشاره به اینکه در منطقۀ «الرائد» ریاض خیابانی با نام «عامر بن طفیل» وجود دارد، نوشت: «او فردی بوده که پیامبر(صلی الله علیه وآله) را آزار داده و حضرت او را نفرین کرده است. آیا درست است که یک خیابان به نام او باشد»؟

شهرداری ریاض هم که خود، خیابان یاد شده را به نام دشمن پیامبر نامگذاری کرده است، در واکنش به پیام زن سعودی، ضمن تشکر از او، وعده داد که به زودی نام این خیابان را تغییر دهد.

Image

Image
pejuhesh232

نقشه بهایی‌ها برای جذب مربیان و بازیکنان ایرانی

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه سپتامبر 10, 2016 1:57 pm

نقشه بهایی‌ها برای جذب مربیان و بازیکنان ایرانی

به گزارش مشرق، اخبار و حواشی جدیدی هر روز در فوتبال به گوش می‌رسد از زد و بندهای فوتبالی تا فساد در این رشته پرطرفدار اما در این چند روزه خبری نگران‌کننده در محافل ورزشی نقل شده که می‌طلبد نهادهای ذی‌صلاح به این قضیه ورود کنند و با مسببان آن برخورد جدی کنند.

Image

بهاییت، یکی از فرقه‌های ضاله است که توسط انگلیسی‌ها در ایران بنا شد و کمتر کسی در ایران وجود دارد که به انحرافی بودن این فرقه شکی داشته باشد. با شروع انقلاب اسلامی فعالیت این فرقه به کمترین حد خود رسیده بود ولی در این چندساله خبرهایی به گوش می‌رسد که شبکه‌های بهاییت در تلاش هستند تا با ورود به بخش‌های مختلف جامعه به صورت غیر محسوس این فرقه ضاله را ترویج کنند.

فوتبال به واسطه فراگیر و پر طرفدار بودن یکی از رشته‌هایی است که شبکه‌های بهایی روی آن زوم کرده و در تلاش برای ارتباط گیری با شخصیت‌ها، مربیان و بازیکنان فوتبالی هستند تا کم کم و به صورت کاملا غیرمحسوس عملیات جذب این افراد را برای شبکه‌های بهاییت آماده کنند.

سرحلقه این ماجرا فردی است که به واسطه حضورش در کشورهای اروپایی و دو تابعیتی توانایی و قدرت زیادی در اختیار دارد تا بتواند بازیکنان مطرح سال‌های دور فوتبال اروپا را به بهانه‌های مختلف در قالب کارهای خیرخواهانه به ایران بکشاند و از این طریق توانسته دوستان زیادی در فوتبال برای خود دست و پا کند.

وی که به همراه یک میلیاردر ایرانی مقیم دبی ارتباطات نزدیکی با سران بهایی دارد کارهای اقتصادی زیادی نیز در یکی از کشورهای اروپایی و کشورهای آفریقایی داشته و از چند وقت پیش پروژه جذب مربیان فوتبال را در دستور کار خود قرار داده است.

این فرد توانسته با پسر یکی از مربیان فوتبال کشور ارتباط گیری خوبی انجام دهد تا آنجا که این مربی سابق لیگ برتر رسما اعلام کرده که بهایی نیست ولی پسرش با این فرقه در فعالیت است. هرچند که خبرها حکایت از این دارد که خود این فرد هم اعتقادات نزدیکی به این فرقه ضاله دارد.

این خبرها سرآغاز یک حرکت نوین برای ورود این فرقه ضاله به فوتبال کشور است. می‌طلبد که دستگاه‌های مسئول نظارت بیشتری بر این رفتارها و عملکردها داشته باشند. هنوز اتقافات تلخ سیاسی، مدیرعامل سابق پرسپولیس با جهانشاهی که یکی از عوامل موساد بود در خاطره‌ها باقی مانده است.

امید است تا مسئولان فوتبال کشور هر چه سریعتر با سرحلقه‌های این ماجرا که ارتباط گیری خوبی با اهالی رسانه و فوتبال کشور انجام داده‌اند، برخورد کند تا حوادث مدیرعامل سابق پرسپولیس در فوتبال ایران تکرار نشود.
pejuhesh232

برنامه شوم وهابيان براى ويراني مرقد بيامبر و انتقال جسد مطهر

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه سپتامبر 24, 2016 2:49 pm

برنامه شوم وهابيان براى ويراني مرقد پيامبر و انتقال جسد مطهرو دفن ناشناس در بقيع

به گزارش مشرق، شبکه خبری العربیه نوشت: در پی افشار طرح عربستان سعودی برای جابجا کردن پیکر پیامبر اکرم (صلی الله علیه واله) و اعتراض روحانیون جهان اسلام برخی رسانه‌های وابسته به این کشور سعی کردند تا بر این مساله سروش گذاشته و از فشارهای وارده بکاهند.

در همین راستا شبکه العربیه طی خبری به نقل از منابع خود مدعی شدکه سخنان موجود در خصوص منتقل کردن پیکر مطهر پیامبر اکرم (صلی الله علیه واله) از مسجد النبی در مدینه منوره تنها تحقیقات یک پژوهشگر بوده و تصمیم دولتی نیست.

این منبع همچنین مدعی شده است که آنچه که در رسانه ها منتشر شد، پژوهشی بوده است که در مجله علمی وابسته به ریاست مسجد الحرام و مسجد النبی منتشر شده بود.

لازم به ذکر است که نشریه انگلیسی ایندیپندنت در گزارشی نوشت که براساس طرحی که می‌تواند یک نزاع شدید در سرتاسر دنیای اسلام ایجاد کند، مضجع و قبه مطهر پیامبر اسلام، ممکن است تخریب شده و پیکر مطهر ایشان به یک مزار ناشناس در قبرستان بقیع منتقل شود.

این پیشنهاد مناقشه‌برانگیز بخشی از یک سند مشاوره‌ای ارائه شده از سوی یک استاد برجسته دانشگاهی عربستان است که در بین اعضای ناظر بر مسجدالنبی توزیع شده است.

به نوشته ایندیپندنت، این طرح همچنین خواستار تخریب رواق‌های اطراف مزار مطهر نبوی که مورد احترام شیعیان است، شده است.

این سند 61 صفحه‌ای همچنین خواستار این شده است که پیکر مطهر نبی‌الله به قبرستان بقیع در نزدیکی حرم منتقل شده و به صورتی ناشناس به خاک سپرده شود.

تا کنون هیچ گزارشی در مورد تصمیم‌های اتخاذ شده درباره این طرح منتشر نشده است. اما دولت سعودی پیشتر تأکید کرده بود که با هرگونه تغییر در مقدس‌ترین اماکن اسلام با "شدیدترین صورت ممکن" برخورد خواهد کرد.

تعدادی از علمای الازهر به شدت به این طرح اعتراض کرده و با اشاره به اینکه طرح تخریب مسجد النبی و انتقال پیکر پیامبر اکرم(صلی الله علیه واله) تلاشی برای فتنه انگیزی در میان مسلمانان است، تاکید کردند: احکام شرعی که این طرح به آن استناد کرده است باطل است و در قرآن و سنت عکس آن آمده است.
pejuhesh232

رسوايي الازهر مصر در عيب يابي از قران

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه اکتبر 01, 2016 9:20 pm

رسوايي الازهر مصر در عيب يابي از قران

به گزارش مشرق، در یکی از امتحان‌های «الازهر» مصر، آیه‌ای از قرآن کریم داده شده و از دانشجویان خواسته شده نقصی را که به فصاحت آیه مذکور لطمه می‌زند، بیایند.

آیه نوشته شده آیه 12 سوره سجده است : «... و لو ترى إذ المجرمون ناکسو رؤوسهم عند ربهم...».

امتحان مذکور، امتحان بلاغت است.
Image
pejuhesh232

نماد سعودي قوم ثمود بجاي كعبه

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه اکتبر 01, 2016 9:22 pm

نماد سعودي قوم ثمود بجاي كعبه

شفقنا- گوگل، لوگوی مشهور خود را به مناسبت روز ملی عربستان سعودی تغییر داد.
به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم، این موتور جستجو با قرار دادن لوگوی ویژه ای در صفحه اصلی خود هشتاد و ششمین سالروز ملی عربستان را تبریک گفت!

پایگاه سعودی «المرصد» با انتشار تصویری از لوگوی سعودی گوگل برای بزرگداشت روز ملی عربستان سعودی نوشت این شرکت جای لوگوی خود، تصویری از شهر باستانی مدائن صالح (از آثار باستانی عربستان) را در میانۀ لوگویی با رنگ سبز سعودی قرار داد.

Image

عبد العزیز بن عبد الرحمن آل سعود، اولین پادشاه و بنیان گذار پادشاهی سعودی، پس از آنکه با همراهی ارتش وهابی خود موسوم به «ارتش برادران»، مردم مناطق مختلف جزیره العرب را به خاک و خون کشید و با ارتکاب انواع جنایت ها سلطۀ خود را بر جزیره العرب استوار کرد، با حمایت انگلستان توانست پادشاهی سعودی را ایجاد کند.
pejuhesh232

تحریف روایات اهل‌بیت برای مشروعیت‌بخشی به کنسرت

پستتوسط pejuhesh232 » شنبه اکتبر 08, 2016 11:51 pm

تحریف روایات اهل‌بیت (علیهم السلام) برای مشروعیت‌بخشی به کنسرت

Image

به گزارش «شيعه نيوز»، حجت‌الاسلام احمد مازنی نماینده مجلس و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، در جشن زادروز هنرمندان متولد شهریور، برای برگزاری کنسرت به روایتی تحریف شده از مسروق اشاره کرده و گفت: «مسروق در روز عرفه به منزل امام حسین (علیه السلام) می‌رود و می‌بیند که در آنجا همه روزه گرفته‌اند و مشغول عبادت هستند. بعد به منزل امام حسن (علیه السلام) می‌رود و می‌بیند که در آنجا خبری از روزه و دعا نیست بلکه مردم مشغول خوردن شربت و شیرینی و تبریک و تهنیت هستند. او از این اتفاق تعجب می‌کند و از امام علت و فرق این رفتار را می‌پرسد. امام حسن (علیه السلام)‌ می‌فرمایند ما امام همه مردم هستیم امروز بعضی از مردم روزه‌دار هستند و می‌خواهند به ثواب برسند و بعضی هم می‌خواهند شاد باشند؛ ما در این روز تقسیم کار کردیم.»

وی در ادامه تأکید کرد که «وقتی می‌گوییم در جامعه هم کنسرت و هم روضه باشد، این رفتار را از امام حسن (علیه السلام) و امام حسین (علیه السلام) آموختیم؛ آنها که مدعی دین هستند، کاتولیک‌تر از پاپ نشوند.»

بر همین اساس اصل روایت در مستدرک الوسائل و مستنبط المسائل، ج‏لد7، صفحه 528 را می‌خوانیم: «در روز عرفه بر امام حسین علیه‌السلام وارد شدم در حالی که کاسه‌هایی از سَویق (غذایی خاص) در محضر امام و اصحاب ایشان بود و قرآن‌ها در منازلشان بود و منتظر افطار بودند پس، در رابطه با مسأله‌ای از امام سؤال کردم و امام جوابم را دادند.

سپس خارج شدم و بر امام حسن علیه السلام وارد شدم در حالی‌که در منزل ایشان سفرهایی که غذای آماده بر روی آنها گذاشته شده بود قرار داشت که مردم می‌آمدند و از این غذا می‌خوردند و با خود می‌بردند. پس امام علیه السلام مرا دید و من دگرگون شدم سپس امام فرمودند ای مسروق چرا از غذا نمی‌خوری؟ پس من گفتم ای آقای من، روزه هستم و من چیزی را به یاد می‌آورم. پس امام فرمودند آنچه را که برایت ظاهر شده بیاد آور.

پس گفتم پناه می‌برم به خدا از اینکه شما مذهب و عقیده دیگری را اختیار کرده باشید (کنایه از اینکه شما با امام حسین دارای یک نظر هستید)، بر امام حسین علیه السلام وارد شدم پس او را در حالیکه منتظر افطار بود، بر شما وارد شدم و مى‌بینم که روزه نیستید. امام مجتبى علیه السلام مرا به سینه‌اش چسبانیده و با مهربانى فرمود: اى فرزند اشرس! آیا نمى دانى که خداى متعال ما اهل بیت پیامبر را براى تدبیر امور امت فراخوانده است؟ اگر همه ما بر چیزى اتفاق کنیم دیگر غیر آن بر شما روا نخواهد بود. من در این روز روزه نگرفته ام به جهت روزه خواران شما و برادرم حسین علیه السلام روزه گرفته است جهت روزه داران شما.»
pejuhesh232

اسقف انگلیسی همجنسگرا بودن خود را علنی کرد

پستتوسط pejuhesh232 » يکشنبه اکتبر 16, 2016 12:07 am

اسقف انگلیسی همجنسگرا بودن خود را علنی کرد

شفقنا-یک اسقف انگلیسی اعلام کرد همجنسگرا است و با یک مرد رابطه جنسی دارد.

Image

به گزارش خبرگزاری فرانسه نیکلاس چمبرلین اسقف گرانتهام درمرکز انگلیس به گاردین گفته که همجنسباز است. اولین بار مجله ساندی بود که داستانی از زندگی خصوصی این کشیش همجنسباز منتشر کرد ووی را مجبور به افشای این موضوع نمود.

البته چمبرلین این را هم افشا کرده که کلیسای انگلیس وقتی وی را به سمت اسقف گرانتهام گمارده، از وضعیت جنسی وی آگاه بوده است. جاستین ولبی اسقف اعظم کلیسای انگلیکن نیز تاکید کرده وضعیت جنسی چمبرلین به کلیسا مربوط نیست و او به خاطر توانمندی هایش توانسته این سمت را کسب کند.

گفتنی است کلیسا همواره با مسائل مربوط به همجنسبازان با احتیاط برخورد می کرده اما در سالهای اخیر به ویژه پس از رسیدن پاپ فرانسیس به رهبری کاتولیک های جهان، همجنسگرایی برخی کشیش ها علنی تر شده است.
pejuhesh232

بعدي

بازگشت به آلوده شناسى

Aelaa.Net