تجربيات، خاطرات، سفرنامه ها و نوشته هاي زائران پیاده به سفر

مديران انجمن: najm145, najm145, najm145

تجربيات، خاطرات، سفرنامه ها و نوشته هاي زائران پیاده به سفر

پستتوسط najm166 » پنج شنبه اکتبر 29, 2015 3:30 pm

بسم الله الرحمان الرحيم
najm166

تاريخ عضويت: يکشنبه فبريه 07, 2010 9:41 am

بهره مندی از نتایج توسل به حدیث کسا در سفر پیاده به زیا رت

پستتوسط najm166 » سه شنبه دسامبر 15, 2015 4:25 pm

بسم الله الرحمان الرحیم
سلام علیکم اجمعین
در تکمیل تجربیات بیان شده قبلی
بنده از عاشورا به بعد که باب زیارت پیاده به سمت عتبات عالیات توسط راهنمای حضور مفتوح گردید (بجز یک هفته که ارائه وبینار سنگین داشتم و آن هفته هم به قصد زیارت پیاده به سمت تخت فولاد حرکت نمودم) به لطف مولا محمدبن الحسن منه السلام و حضرت سیدالشهداء علیه السلام، همه هفته توفیق همراهی با کاروانهای زیارت پیاده را داشتم. الحمدلله رب العالمین.
در مسیر زیارت پیاده معمولا اگر به قبرستانی می رسیدیم خاصتا که مراسمی برای میّتی برگزار بود دوستان مقید بودند که بایستیم و سلام مخصوص اهل قبور را با نثار فاتحه ایی قرائت کنیم؛
در حدود 7-8-10 کیلومتری خرم آباد هم چنین مراسمی بود و زیارت اهل قبور و فاتحه خوانده شد. سپس همراهان به راه افتادند. بنده ماندم که چادر و ماسک و نقاب و سرپوش محافظ نور آفتاب را مرتب کنم. اینجا همان مکان افتادن موبایلم بوده (طبق گفته یابنده گوشی).
ما حدود 8 الی 10 کیلومتر طی کردیم و به منزل میزبان در خرم آباد رسیدیم. یابندهء گوشی هم وقتی گوشی را پیدا می کند سعی می کند تماس بگیرد ولی چون pattern یا الگوی قفل و امنیت داشت نتوانسته بود. سالمند بوده و زیاد سر از اینها درنمی اورده. تصمیم گرفته بردارد باخود ببرد و از آشنایان کمک بگیرد.
منزلشان در روستایی در 50 کیلومتری خرم اباد بوده!!

سپس سیم کارت گوشی پیدا شده را برمی دارند و روی یک گوشی از خودشان می گذارند و آخرین شماره تماس گرفته شده با آنرا شماره گیری می کنند و آدرس دادن و میزبان خرم آبادی هم نه اجازه داد آژانس بگیریم بفرستیم، نه آقایان کاروان بروند بگیرند بلکه با نهایت لطف و مهربانی گفت شما به زیارت پیاده تان برسید من خودم میروم می گیرم و واقعا اینها بجز عنایت این مسیر وحضرت سیدالشهداء و معجزه حدیث کسا نیست؛ در زمانی که بدلیل شرایط بد اقتصادی دزدیدن گوشی (و حتی ضرب و جرح اگر مقاومتی بشود) به وفور شنیده شده.
بنده خدا را شاکرم؛ و همراهان واقعا لطف داشتند؛ خانمها با دعا کردن و قرائت حدیث کسا و آقایان با تماسهای تلفنی و مراجعه حضوری و ... ولی بنده هم واقعا تصمیم گرفتم بیشتر دقت کنم در نگهداشت وسایلم که دیگران در زحمت نیفتند.

جوابیه:
خوب كاري كرديد كه جزئيات واقعه نتيجه گرفتن از توسل به حديث كساء را تكميل كرديد
مجموع نوشته هاى مربوط به اين موضوع را با ذكر تعداد متوسلين به حديث كساء
در ايميلي به اموزشكده سوم بفرستيد تا تنظيم و در مجموعه غياث الأولياء درج و نشر شود

همه همراهان مسير معارف الهي
دوستان ديگر
هم اگر توسلاتى داشته و نتيجه كرفته اند و قبلا در اين مجموعه منتشر نشده آنها را دقيقا و مشروحا بنويسند و به اموزشكده سوم بفرستند تا هم وقايع مجربه خودشان با هر بار استفاده ديكران سبب ذخيره اخروى شان بشود هم نشر مرتب اين مجموعه سبب تقويت قلوب متوسلين بگردد
najm166

تاريخ عضويت: يکشنبه فبريه 07, 2010 9:41 am

Re: تجربيات، خاطرات، سفرنامه ها و نوشته هاي زائرين عتبات عاليات

پستتوسط najm145 » پنج شنبه سپتامبر 03, 2020 5:46 pm

خاطرات زيارت پياده در زیارت پیاده اربعین و مشاهد ائمه معصومین (علیهم السلام)
viewtopic.php?f=2141&t=10384&start=10#p51867

خاطرات زيارت پياده اربعين بسوي مشاهد اولياي الهي غيرمعصومين
viewtopic.php?f=2141&t=10384&start=10#p51832

راهنمايي هاى مفيد براى توفيق بيشتر زیارت پیاده
viewtopic.php?f=2141&t=10384&start=0#p51830
najm145

تاريخ عضويت: شنبه نوامبر 02, 2013 12:31 am

Re: رفع مشکل مالی با توسل به حدیث کسا در سفر پیاده یه عتبات

پستتوسط najm145 » سه شنبه آپريل 20, 2021 12:19 am

بسم الله الرحمن الرحیم

عنایتی که با نیت کردن و انجام زیارت پیاده و با توسل به حدیث کسا و ذکر امن یجیب حاصل شد

یک مشکل مالی و قضایی مهمی برای شوهرم حدود ۲۰روز بود که پیش آمده بود و از لحاظ روحی به هم ریخته بودند .

تا اینکه روز اول کارگاه رضوی به همراه شوهرم شرکت کردیم. یکی از همراهان از شوهرم پرسیدند فردا به زیارت پیاده عتبات می روید؟ که ما موضوع را بیان کردیم و اینکه احتمال دارد به اصفهان بازگردیم ایشان با توضیح اینکه بهترین جا و بهترین مکانی که می توانست در این شرایط قرار داشته باشید همین جاست
و قصد کنید که فردا به زیارت پیاده بروید و حدیث‌کسا و ختم امن یجیب هم بردارید را بخوانید تا انشاالله به زودی مشکلات شما به لطف امام رضا علیه السلام بر طرف شود .

با همه مشکلاتی که شوهرم داشت روز یکشنبه نیت کرد و شروع به خواندن حدیث کسا کرد و زیارت پیاده را ساعت ۷:۳۰ صبح شروع کردیم
از همان ابتدا هم با توجه کامل و استغاثه و درخواست کمک از امام رضا علیه السلام ،ختم امن یجیب را به همراه بنده و پسرم ادا کرد
و حدود ساعت یک ظهر تلفنی به شوهرم شد و خبر دادند مراحل اولیه ی مشکل برطرف شده واقعا یک امر عجیبی بود چون در این بیست روز تمام اشخاصی که در این رابطه می توانستند راه گشا باشند با اینکه تمام تلاششان را کرده بودند ولی نشده بود رفع مشکل کنند .

این عنایت به لطف خدا و مهربانی امام رضا علیه السلام به زائر جد بزرگوارشان امام حسین علیه السلام و دعا و راهنمایی بود
najm145

Re: توسل برای فراهم شدن وسیله نقلیه برگشت در سفر پیاده

پستتوسط najm145 » سه شنبه آپريل 20, 2021 1:25 am

پس از پایان مسیر تعیین شده بسمت عتبات و بعد از صرف ناهار وقتی پیاده به سمت مشهد برگشتیم تا ماشین بگیریم،
هوا خیلی سرد شد و باد زیادی می آمد،
ماشینی هم نمی ایستاد

متوسل شديم به حضرت با ذکر
یا محمد یا علی یا فاطمة الزهرا يا صاحب الزمان ادرکنی و لا تهلکنی
هفتاد بار
كه حضرت در تشرف يكى از علماى طهران در تكيه مير اصفهان تعليم فرموده بودند

تا اینکه یک ماشین از لاین آخر، به سمت ما آمد( و رایگان ما را آورد) و بلافاصله بعد از آن یک تاکی سمند ایستاد.
najm145

Re: حضور در حج و مشاهد به غیر کالبد مادی بسبب شوق عملی و خالص

پستتوسط najm145 » سه شنبه آپريل 20, 2021 1:59 am

زائر موفق به سفر پیاده زیارت، حاضر در مشاهد مشرفه عراق:
به نیابت از مرحومین از دانشجویان معارف الهی و خصوصا شهیده علوی و خانم کمالی قدم برداشتم و به نیابت از ایشان نیز تلاوت و ختم انجام دادم

دیروز در بین زوار ، یک بانویی که زائر پیاده هم بود، بسیار شبیه مرحومه علوی بودند و برای لحظاتی به ایشان خیره شدم و چندین مرتبه یادشان کردم
خدا رحمتشان کند

جواب:
از كجا مى دانید خودش نبوده؟

نقل یک واقعه:
يكسالى ايام محرم بين الطلوعين مشرف شدم حرم رضوى عليه السلام ماشينى مرا سوار كرد، ظاهرش شخص متعبدى بود، گفت يك سؤال دارم از شما:
من پارسال مشرف شدم حج و در مدينه با كسى آشنا شدم از حجاج ايرانى و با هم مانوس شديم

و همه جا با هم زيارات مى فتيم و بعد هم محرم و مكه ووو در خلال آشنايي آدرسش را هم به من داد كه در شهر قوجان خراسان خانه اش است،
و سفر تمام شد به مشهد برگشتم و ديد و بازديد هاى حاجيها تمام شد

و اولين كار گفتم بروم ديدنى از اين همسفري امان بكنم كه خيلي مرد خوبي بود،
آدرسش را برداشتم و رفتم شهر قوجان و آدرس را پيدا كردم و صدا زدند و خودش آمد دم درب؛ ديدم مثل ناآشنا برخورد مى كند!!

گفتم آقاى حاجى ...، كفت بله؟ گفتم امسال حج مشرف بوديد؟
گفت نه، تعجب كردم، صحبت حج كه شد تعارف كرد برويم داخل، رفتيم و نشستيم
و شرح حج رفتنم و همراه او همه رفتن را برايش گفتم،
گفت شايد شخص ديگرى بوده، گفتم اين آدرس را از خودت گرفتم و من كه قبلا تو را نمي شناختم،
گفت: من امسال حج نیامدم ولي خيلي تلاش كردم بروم حج اما نشد،

راننده از من پرسيد: اين واقعه با اينكه وقوعش خيلي طول كشيده و طول سفر حج و ديدن اين شخص ووو اما هنوز در بهت و حيرتم!!؟؟!!!؟؟
آيا چنين چيزي چطور ممكن است؟!!؟؟

گفتم ممكن است و خيلي هم ممكن است:
در حديث شريف داريم كه چنين مواردى كه خالص و صادق هستند و شوق بسيارى براى حج يا زيارت مشاهد مشرفه دارند = خداوند ملك و فرشته اى را به صورت ايشان خلق مى فرمايد كه در آن اماكن در آن موسم اعمالش را به نيابت او بجا مى آورند
و اين مشاهده شما شرح تجربه يك نمونه ازين موارد بوده است

و بنده هم خودم مكررا اين تجربه را داشته ام و اشخاصى را در حج و زيارت مشاهد مشرفه از احياء و اموات رؤيت كرده و تعضا هم توانسته ام صحبت كنم با ايشان
اما يا از دنيا رفته بودند يا زنده بودند
و بعدا برسيدم گفتند شخصا (به كالبد مادى همراه خودشان) حضور نداشته اند
و همچنين كسان بسيارى كه بنده را در حج و مشاهد مشرفه در وقت زيارتى ملاقات كرده اند كه شخصا (به كالبد مادى همراه خودم) حضور نداشته ام

اين از لطف خداوند است به افرادى كه شوق عملى را دارند ولي اسباب ماديش برايشان فراهم نشده است

مقصود مواردي است نشانه هاى قطعيه غير قابل خلط با اشتباه همراهش هست
najm145

Re: رویای صادقه تقدیر حضرات علیهم السلام از سعی پیادگان و خادمان

پستتوسط najm145 » سه شنبه آپريل 20, 2021 9:27 pm

سلام علیکم

بنده شب گذشته یک خوابی را دیدم که به اندازه یک پلک برهم زدن بنده بود

بنده مشاهده کردم که کاروان زیارت پیاده در حسینیه سوم درحال حرکت هستند و پشت سر آنها خانم بلند قامتی با عبای عربی خاکی برسرزنان به دنبال کاروان می دود
همراه این بانو شتری بود که محملی روی آن قرار داشت
از حالت اضطراب این بانو پریدم و گریه امان نمی داد و فقط می گفتم یا زینب کبری سلام الله علیها

متوجه شدم که حضرت زینب کبری سلام الله علیها همراه با مواسات کننده گان بر مصائبشان همراهی می کنند
و این حرکت که به راهنمایی و هدایت راهنمای حضور مشاهد صورت گرفته مورد تایید مولا منه السلام می باشد

والحمد لله رب العالمین

جواب:

درباره رؤاي ديده شده:
ان جنبه شخصي و ارتباط دادن امور با ... اشخاص = اضافي است = اين رؤيا نوعي تقدير حضرات از سعي و كوشش بيادكان و خادمان است = همين و بس

هر كسي بخواهد از هر بندگاني
سلام علیکم

مواسات و خدمات همگی زائران پیاده قبول مولا منه السلام

بنده شب گذشته یک خوابی را دیدم که به اندازه یک پلک برهم زدن بنده بود

بنده مشاهده کردم که کاروان زیارت پیاده در حسینیه سوم درحال حرکت هستند و پشت سر آنها خانم بلند قامتی با عبای عربی خاکی برسرزنان به دنبال کاروان می دود
همراه این بانو شتری بود که محملی روی آن قرار داشت
از حالت اضطراب این بانو پریدم و گریه امان نمی داد و فقط می گفتم یا زینب کبری سلام الله علیها

متوجه شدم که حضرت زینب کبری سلام الله علیها همراه با مواسات کننده گان بر مصائبشان همراهی می کنند
و این حرکت که به راهنمایی و هدایت راهنمای حضور مشاهد صورت گرفته مورد تایید مولا منه السلام می باشد

والحمد لله رب العالمین

جواب

درباره رؤاي ديده شده:
ان جنبه شخصي و ارتباط دادن امور با ... اشخاص = اضافي است = اين رؤيا نوعي تقدير حضرات از سعي و كوشش بيادكان و خادمان است = همين و بس

هر كسي بخواهد از هر بندگاني مثل اين فقير قدرشناسي كند با التزام و حفظ الغيب مواظبت كردن انجام دهد = از مدح و تشكر پرهيز كند
اگر گاهي روي عدم بازخورد و بي رفلكسي افراد تذكر مي شود مقصود مدح و تشكر نيست
مقصود توجه به معارف الهيه و نكات و صاحب اين حقايق است نه مدح نويسنده ووو
najm145

Re: خاطره ای از یکی از علویان که از امکانات تصرفی استفاده می کرد

پستتوسط najm145 » سه شنبه آپريل 20, 2021 10:24 pm

خدا رحمت كند يكي از دوستان علوي را
در مسيري دور از مسيرهاى اصلي
و دير وقت ماشيني نبود
و ندرتا هم كه بود سريع مي گذشتند و نمي ايستادند
يكدفعه يك ماشين كاديلاك و از آن 12 سيلندرهاى انوقت مدل بالا پيدايش شد در جاده
اما به سرعت از جلوي دوستان رد شد بي اعتنا
ان رفيق علوي اهل تصرفات بود
يكدفعه بلند گفت
اي كه بزني روي ترمز!!؟
برخي به او خنديدند و گفتند او الان رسيده به مشهد كدوم ترمز ؟!!؟
يكدفعه ديده شد در انتهاى جاده كه نزديك بود از ديدرس محو شد چراغهاى عقب ترمز چنان روشن شد
و ان ماشين كه كيلومترها رفته بود عقب عقب امد تا محل ايستادن جمع
شيشه را پايين داده و با جهره متحير و متعجب پرسيد كجا مي رويد؟ بفرماييد بالا
در راه هم مرتبا در اينه نگاه مي كرد از قيافه ها و صحبتها چيزي بفهمد
و پيدا بود كسي زده بود پس گردن او كه بايستد و برگردد سوار كند
خدا رحمتشان كند همه اشان مرحوم شدند

اهل تصرفات بود يعني امكانات تصرفي استفاده مي كرد بر خلاف غالب كه حتى الامكان استفاده نمي كنند
او براي خودش فلسفه اي داشت
مثلا مي گفت ما الان بايد برگرديم شهر و وسيله لازم است
اگر وسيله بطور طبيعي رسيد كه رسيد اگر نه تصرف لازم است ووو
مثل ان ماشين كه قصد ايستادن نداشت و رفته بود كيلومترها دور شده بود
قطعا با همان جمله اي كه بزني روي ترمز مجبور به ايستادن شد

شوخ هم بود مي گفت اگر استفاده نكنيم مثل انبياءو اوصياء الهي كه گرفتار خلق شدند ماهم گرفتار مي شويم

وقتي هم مي گفتند رضا و تسليم اراده الهي ووو
مي گفت علم قطعي نداريم كه مثلا اينجا در بيابان معطل شويم اراده الهي است
شايد اراده الهي بر اين است كه با تصرفات به مقصد رسيد
و انگهي ما تسليم حق تعالى هستيم
اما با تصرفات تسليم خلايق نمي شويم
و خداوند هم هر جا بخواهد تصرف ما را غير نافذ مي كند آنوقت مي دانيم كه به اين محدوديت بايد راضي شويم و صبر كنيم ووووو
najm145

Re: شفا گرفتن دختر میزبان پیادگان در اثر توسل به امام حسین

پستتوسط najm145 » چهارشنبه آپريل 21, 2021 12:47 am

از مسير كاروان هفتم بياده به زيارت عتبات عاليات عراق:
امشب منزل آقای قیومی در شهر قائمیه مجلس روضه داشتند و حال و هوای بسیار خوبی حاکم بود مخصوصا که خیلی خوب منزل را سیاه پوش کرده بودند واقعا خانواده معتقد و مهمان نوازی هستند خداوند خیرشان بدهد
دختر چهارده ساله ای دارند بنام رقیه هم ماشاءالله باحجاب هم مهربان و هم خیلی خوب خدمت میکند احسنت به این دختر و خوش بسعادتش

این دختر تعریف کرد من حاجت گرفتم از امام حسین
به او گفتم رقیه جان چه حاجتی گرفتی
گفت من وقتی در شکم مادرم بودم هر دو پایم شکسته بوده و تا دوسالگی دو پام در گچ بوده و کمربند بسته بودم
همین مجلس که الان داریم من را امام حسین علیه السلام شفا دادند
الان هم هر دو پا سالم هست و خدمت میکنم
إن شاء الله خدا به این خانواده و رقیه خانم صحت و سلامتی و توفیقات روزافزون خدمت در راه امام حسین علیه السلام عطا کند

Image
najm145

Re: نقل خاطره بمناسبت پذیرایی از پیادگان با کباب مدام

پستتوسط najm145 » چهارشنبه آپريل 21, 2021 1:13 am

به مناسب ذكر كباب مدام يك خاطره شيرين نقل می شود تا از مواكب پياده پذيرايي كرده باشیم
البته كباب پیادگان با تبرع و رغبت بانيان است

قديم زمان هاى ما گذرنامه ها هم معمولا خانوادگي بود كه چندين هزينه ويزا و عوارض خروجي لازم نباشد و وقت عبور مرزها هم در مهر كردن ووو سريع و راحت باشد
گذرنامه ها براى عكس خانمهاى محجبه با مقداري پيگيري مي شد كه عكس روگرفته تنگ در گذرنامه درج شود = در عكسها فقط نوك بيني نصفه پايين جشمها و دهان پيدا بود
بقيه پوشيده به چادر بود
مثلا مرحوم جد ما كه اين اواخر در گذرنامه شان عكس عيال و دختر آخرشان بود هر ساله كه مكرر هم مشرف مي شدند عتبات و هميشه آن دونفر نمي توانستند همراهشان باشند بجايشان دو نفر ديگر از عمه ها يا بستگان ديگر مشرف مي شدند
چون تصوير گذرنامه بر هر زني چادري روگرفته قابل تطبيق بود فقط بايد حواسش باشد كه وقتي اسم داخل گذرنامه را صدا مي زدند بگويد منم و رد شود از مرز

مرحوم حاج اقا محمد پسر صاحب مكيال
چون ذوالعيالين بودند گذرنامه شان دوتا از اين عكسها داشت
و اگر راه عراق باز بود هر ساله مكرر هم مشرف مي شدند كاروانهاى زيادي دعوت از ايشان مي كردند ووو بجز سفرهاى خانوادگي

يكسال كه مي خواستند مشرف شوند و يكي يا هر دو عبالشان همسفر نبودند با جمعي از كاروان مردان عازم بودند
مدير كاروان مي گويد كه يك زني هست آرزوي كربلا دارد ولى نه گذرنامه دارد و نه توان مالي مختصر چند تومان خرج سفر
و آدم كاري است و گفته اگر او را همراه كاروان ببرند به خدمت همه كارهاى آن مردان را انجام مي دهد از طبخ غذا تا شستن ظرف و لباس وووو
اگر شما قبول كنيد با استفاده از گذرنامه شما او را بياوريم هم او به آرزوی زيارت كربلا نائل شود هم خدمت كاروان انجام مي دهد و در وقت اقامت شهرهاى مقدس طبخ غذا ووو را متكفل است
مرحوم حاج دايي قبول كرده بودند
آن زن هم همراه شده بود از اصفهان تا كاظمين كه فقط استفاده از گذرنامه و كرايه كاروان و سه وعده غذا
بعد كه رسيدند كاظمين و براى ظهر بناشد غذا طبخ كند دبه كرد
گفت: ماشين مشتي ممدلي نه بوق دارد نه صندلي = بريند كباب بسونيد
همه تعجب كرديم
ولى گفتيم خوب روز اول است و خسته
و مي رويم كباب از بيرون مي گيريم ان شاء الله از فردا طبخ مي كند

آنوقتها غالب زوار از وطن روغن و برنج و حبوبات و اديه مي اوردند و در سفر بيشتر هزينه خوراك صرفه جويي مي شد و بسياري با همين صرفه جوييها مي توانستند به سفر زيارتي مشرف شوند
فردا پيش از ظهر كه گفتند غذا بار بگذارد باز گفت
ماشين مشتي مندلي نه بوق دارد نه صندلي = بريند كباب بسونيد

و ناچار شديم باز هم برويم غذا از بيرون بگيريم

كاريش هم نمي شود كرد
يك زن در كشور غريب ولو تخلف كرده عهدش شكسته و مديون است ولى فعلا چاره اى نيست
خلاصه تا آخر سفر هر روز دم ظهر مي گفت: ماشين مشتي ممدلي نه بوق دارد نه صندلي = بريند كباب بسونيد

نه غذا طبخ كرد نه ظرف شست و نه لباس شست فقط با تقلب و گول زدن و تحميل كردن خودش به كاروان يك سفر بيست سي روزه عتبات گذراند

آنوقتها يكماهه مي رفتند و هر شهر يكهفته مي ماندند اگر محذور ويزا ووو نبود چون عمده هزينه سفر در تهيه گذرنامه و يزا و گمرك و كرايه بود

و با هر مشاجره بين دو كشور ووو راه كربلا بسته مي شد و راه كربلا باز شدن از آرزوها شده بود و بسيار از دنيا رفتند در انتظار تشرف به عتبات عاليات عراق

البته كباب پیادگان با تبرع و رغبت بانيان است

خداوند رحمت كند هر كه در اين حكايت ياد شدند

(مرحومه حاجيه خانم منصورة دختر صاحب مكيال )

(مرحوم حاج آقا مرتضى داماد صاحب مكيال )

(مرحوم حاج آقا محمد پسر ارشد صاحب مكيال )

(مرحومه عيال اول حاج آقا محمد پسر ارشد صاحب مكيال = حاجيه خانم بتول السادات كه فزند نداشتند)

(مرحومه عيال دوم حاج آقا محمد پسر ارشد صاحب مكيال =مونس السادات كه فرزندان حاج آقا محمد از ايشان بودند)

(عمه هاي ما كه دو تن ازدنيا رفته اند حاجيه خانم فخر السادات و حاجيه خانم سادات+ حاجيه خانم درة السادات و حاجيه خانم شمس السادات و حاجيه خانم بدر السادات)

اينها را در پياده رفتن هم ياد كنيد
najm145

بعدي

بازگشت به راهنماي سفر به مشاهد الهي كشور عراق

Aelaa.Net