ماهنامه اردوی 64 سلامت - محرم 1437

پستتوسط pejuhesh231 » يکشنبه دسامبر 06, 2015 12:20 am

تصوير

بسم الله الرّحمان الرّحيم وبه نستعين إنّه خير ناصر ومعين الحمد لله ربّ العالمين

وصلّى الله على محـــمّد و علي و آلهما الطّيّـبـين الطّاهرين ولعنة الله على أعدائهم أجمعين أبدالآبدين

قال الله تعالى في القرآن الكريم : وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ

تصوير

ماهنامه اردوی 64 سلامت

اردوی یکروزه آمادگی

گزارشات، اظهارات، نکات، تجربیات، نتایج سلامتجویان و پاسخ به سوالات عمومی

ماه محرم سال 1437

Image
pejuhesh231

تاريخ عضويت: سه شنبه دسامبر 07, 2010 11:58 pm

پستتوسط pejuhesh231 » دوشنبه دسامبر 28, 2015 1:05 am

خداوند به کسانی کمک می کند که آنها نیز به خودشان کمک کنند

فصل اول: گزارشات و نتایج و اظهارات

عادتهای غلط غذایی که ناشی از جهل یا شهوت یا غفلت بوده؛ از قدیم سبب ابتلای انسان به بیماریها می گردیده است. روشهای ناصحیح زندگی بشر امروز، آلودگی های مصرفی و محیط، و عدم فعالیت بدنی لازم، بر مشکلات دیرینه سلامتی انسان افزوده و آنرا وسیعتر و پیچیده تر نموده است. بطوری که امروزه بیشتر آدمیان از یکی یا چند عارضه از "عوارض آسیب به پاکی و اعتدال مزاج تن و روان" رنج می برند.

اين روش تصحيحي است كه در اينجا بطور فشرده آموخته مي شود و افراد مي توانند در طول ماه تدريجا بخشهايي از آن را جزو برنامه هميشگي زندگيشان وارد كنند. اين اردو (اردوی یکروزه آمادگی) تصحيح عادات و راه و رسم صحيح را ياد گرفتن است.

اردوی يكروزه فقط يكبار و براى اولين بار براى سلامتجو اجرا مي شود آن هم براى آزمايش و آموزش اوليه در اين موضوع
و موارد اجرای بعدي اردوها براى اين افراد تنها اردوهاى گام دوم، هفتم و هشتم ووو است.

البته منظور برنامه دو روز اول نيست = كه افراد با آن، عادت مشابهشان را تصحيح مي كنند، بلکه براى آن سه روز ديگر (روزهای سوم و چهارم و پنجم) است كه عادت ندارند؛ وارد برنامه غذايي زندگی کنند و چه اينكه روزانه در تنظيم وعده هاى غذايي، آنها را تطبيق دهند؛ همانطور كه اين برنامه در ساعاتي مواد طبيعي خام سالم را دارد اينها بايد در سبد غذايی افراد وارد شود.

سلامتجوی با شناسه طبی 010241006
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: از اینکه این اردو برای ما گذاشته شد خیلی سپاسگزارم و کمال تشکر را دارم. البته باید بگویم این اردو برای سلامتی بدن خیلی مفید می باشد؛ چون بدن از این همه خوردنی ها و سنگینی معده و کبد یک استراحت مفید انجام می دهد و با خامگیاهخواری به معده و کبد کمک می شود تا از چربی و مواد زائد ووو پاک شود. در اینجا جا دارد از دستیاران طبی کمال تشکر و قدردانی را داشته باشم که برای سلامتی ما این برنامه را تدارک دیدند.

سلامتجوی با شناسه طبی 010245002
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: وقتی داروی مسهل را خوردم احساس سبکی کردم و مشکلی نداشتم. وقتی برنامه پیراستن را شروع کردم خوب بود ولی خوردن بعضی از انها برایم سخت بود ولی بعدا خیلی احساس راحتی داشتم و با خواص یکی از خوراکی های خوب آفریده خدا در نسخه همگانی 3 اشنا شدم و متوجه شدم که غذا های بسیار متنوعی را می توان با آن طبخ نمود. همچنین فهمیدم که با انجام خامگیاهخواری می شود به سلامتی رسید و بسیاری از مریضی ها را درمان نمود.

سلامتجوی با شناسه طبی 010248007
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: استفاده از دارو برایم کمی سخت بود ولی بعد از استفاده و اجابت مزاج، احساس سبکی کردم. روز اردو به خاطر اینکه عادت به خوردن برخی مواد نداشتم کمی دچار سختی در مصرف انها شدم ولی با انجام برنامه احساس راحتی مزاج داشتم و در کل از اجرای برنامه راضی بودم.
بجز فیلمهای خامگیاهخواری که افرادی با سنین مختلف از بچه تا پیر و جوان تجربیات خود را از رهایی از بیماریها و شفایشان عنوان میکردند؛ با گوش دادن به فایل آموزشی دیگری در روز اردو با خواص و فواید طبی نسخه همگانی 3 نیز آشنا شدم که برایم جالب بود و قبلا آنرا به این شکل نمی دانستم.

Image
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه ژانويه 01, 2016 9:56 pm

فصل دوم: نکات و تجربیات حاصل از اجرای برنامه

من تا کنون یکبار در اردوی گامهای سلامت؛ گام هشتم؛ تصفیه کبد شرکت کرده ام که غالبا جنبه درمانی دارد. در کلاسهای حوزه مان هم با مطالبی از طب و سلامتی آشنا شده بودم اما دوست داشتم عملا برنامه ای را تجربه کنم که به نگرش من در تغییر سبک زندگی که الان متداول است از شکمی و هوسی و انواع غذاهای ناسالم و بیماریزا کمک کند. پس از بررسی و کسب یکسری اطلاعات دریافتم که گام یکروزه آمادگی طی یک روز با یکسری برنامه های مفید و سودمند؛ ضمن مصرف دارویی ملایم و سبک که به پاکسازی بدن کمک می کند، و با نمایش یکسری فایلهای صوتی و تصویری آموزنده؛ مرا به همه آنچه که می خواهم نزدیک می کند. پس در این اردو ثبت نام و شرکت نمودم و از شرکت در این اردو و اجرای برنامه های آن راضیم. حال که این دوره آموزشی را گذراندم؛ تصمیم دارم و سعی می کنم هر هفته یا حداقل هر ماه یکی از برنامه های پیراستن را در خانه و با سایر اعضاء خانواده ام اجرا کنیم. ان شاء الله.

Image
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه ژانويه 01, 2016 10:09 pm

فصل سوم: پاسخ به سوالات عمومی

سوال: من قبلا در اردوی گام دوم شرکت کرده ام. آیا می توانم در این اردو شرکت کنم؟

پاسخ: این اردو طی یک روز اجرا می شود و فقط یکی از پیراستنها آموزش داده می شود و در واقع مقدمه ای برای آشنایی و ورود به اردوی گام دوم است. وقتی فرد قبلا با برنامه های پیراستن گام دوم طی 9 روز بطور کامل آشنا شده و عملا آنها را اجرا نموده، مي تواند در طول ماه تدريجا بخشهايي از آنرا جزو برنامه هميشگي زندگيش وارد كند. حال يا به همين صورت يا وسيع تر و طولاني تر، يا به صورت پراكنده و حداقل اجراى بسياری از موارد در طول برنامه هاى روز، بجاي برنامه هاى قبليش يا در كنار آن قرار گیرد.

Image
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه ژانويه 01, 2016 10:16 pm

فصل چهارم: گزارش رسانه

گزارشی از رسانه حیات اعلی درباره طب و سلامت

آلودگي امواج الكترومغناطيسي: مغز جنین نخستین قربانی امواج تلفن همراه

viewtopic.php?p=52922#p52922

Image
pejuhesh231