ماهنامه اردوی 63 سلامت - محرم 1437

پستتوسط pejuhesh231 » يکشنبه دسامبر 06, 2015 12:17 am

بسم الله الرّحمان الرّحيم وبه نستعين إنّه خير ناصر ومعين الحمد لله ربّ العالمين

تصوير

وصلّى الله على محـــمّد و علي و آلهما الطّيّـبـين الطّاهرين ولعنة الله على أعدائهم أجمعين أبدالآبدين

قال الله تعالى في القرآن الكريم : وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ

تصوير

ماهنامه اردوی 63 سلامت

گام هفتم

گزارشات، اظهارات، نکات، تجربیات، نتایج سلامتجویان و پاسخ به سوالات عمومی

ماه محرم سال 1437

Image
pejuhesh231

تاريخ عضويت: سه شنبه دسامبر 07, 2010 11:58 pm

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه دسامبر 25, 2015 7:16 pm

خداوند به کسانی کمک می کند که آنها نیز به خودشان کمک کنند

فصل اول: گزارشات و نتایج و اظهارات

در تعالیم مکتب وحی از میان انواع خوراکهای سالم؛ بیشترین خوراک انبیاء و اوصیاء الهی علیهم السلام از بین خوراک پختنی؛ آشها معرفی شده و بر مصرف آن بسیار تاکید شده است. از این رو می بینیم که در فرهنگ تغذیه ای همه ملل جهان از دیر باز آشها جایگاه وپژه ای داشته اند و از بیشترین تنوع برخوردار است. آنچنانکه رایج ترین نوع غذای بشری محسوب می شود؛ بطوریکه از اوایل کودکی تا آخر پیری و پایان زندگانی، در بیماری و درمان و نقاهت و سلامتی، در داری و نداری، همواره مورد مصرف همگان بوده است.

آشها به سبب نحوه پخت و ماهیت همگن نهایی شان، دارای روند هضم و جذب آسانی بوده، بلکه از خاصیت آماده کننده و جدا کنندگی زوائد و سمومات بدن برخوردارند و بدن را قادر می سازند که این اخلاط فاسد را که علت العلل انواع بیماریها هستند به آسانی بیرون بریزند؛ خصوصا آشهای ترش که خواص درمانی شان برای دفع زوائد و پاکسازی بدن بیشتر است.

اردوی شصت و سوم برنامه اصلاح مزاج و تعدیل وزن و پاکسازی بدن

سلامتجوی با شناسه طبی: 010255005
تغییرات حاصله بعد اردو: کم شدن خارش دانه های پا، لینت شدن اجابت مزاج
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: گام دوم را تجربه نموده ام. برنامه ی سلامت خوبی است. تمام آنچه از خوراکی ها و روشها توصیه شده است برای اجرای یک روش پاکزیستی همراه طیبات مناسب است. حدود دو سال قبل هم در اردوی اولیه گام هفتم شرکت داشته ام ولی این برنامه جدید گام هفتم کاملتر و دقیق تر و در عین حال اجرای آن راحتتر است. مدتهاست دانه هایی روی ساق پایم بوجود آمده که همراه با خارش هستند. با اجرای برنامه اردوی گام هفتم خارش آنها خیلی کمتر شده. همچنین وضعیت اجابت مزاجم بهتر شده است.

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010263003
تغییرات حاصله بعد اردو: بهبود وضعیت اجابت مزاج، کاهش وزن، احساس شادابی، شفافتر شدن سفیدی چشم، کمتر شدن جوش صورت
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: بدن و اصلاح مزاج و مقداری هم کاهش وزن؛ بهبود وضعیت اجابت مزاج، احساس شادابی، کاهش جوشهای صورت، کاهش زردی چشم و شفافتر شدن سفیدی چشم را داشتم من همراه با همسرم در این برنامه شرکت کردیم. از اجرای برنامه راضی هستم. به همه توصیه های برنامه عمل و از نبایسته ها پرهیز داشتیم. نتایج خوبی برای ما حاصل شد که علاوه بر پاکسازی. بنده قبلا در گام هشتم نیز شرکت نموده ام و به نتایج خوبی نایل شدم و در همین روزها برای اردوی سلامت یکروزه آمادگی ثبت نام نمودم. با تشکر و تقدیر از دست اندرکاران برنامه های طب جامع.

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010242006
تغییرات حاصله بعد اردو: کاهش وزن، رفع سردرد، رفع درد استخوانهای دست و پا، احساس سبکی و راحتی، بازتر شدن رنگ پوست، کمرنگتر شدن لکه های زرد چشم
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: با گامهای سلامت قبلا آشنا شده بودم. همچنین با طب جامع بخاطر درمان بیماریم. این سومین اردویی است که شرکت می کنم از آثار موفق این اردو برایم: کاهش وزن، رفع سردرد، رفع درد استخوانهای دست و پا، احساس سبکی و راحتی، بازتر شدن رنگ پوست، کم رنگتر شدن لکه های زرد چشم را می توانم نام ببرم

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010259004
تغییرات حاصله بعد اردو: راحتتر شدن اجابت مزاج، کاهش وزن، شفافتر شدن سفیدی چشم
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: با مادرم تصمیم گرفتیم که در این اردو شرکت کنیم. پس از ثبت نام و تشکیل شناسه طبی، شرکت در برنامه توجیهی و سپس برنامه را طبق راهنمای گام هفتم شروع کردیم. در طول برنامه و پس از پایان اردو اجابت مزاجم راحت تر شده بود، مقداری کاهش وزن که نیاز داشتم برایم ایجاد شده بود، سفیدی چشمم شفافتر شده بود.

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010238004
تغییرات حاصله بعد اردو: اصلاح اجابت مزاج، کاهش علائم اگزما، کاهش وزن
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: قبلا با اردوهاي سلامت آشنا شده بودم و در دو اردو از گامهای سلامت شرکت داشته ام. این بار نیز که قصد داشتم برای بدنم یک پاکسازی آسان و سریع داشته باشم و اضافه وزنم را نیز کمتر کنم؛ تصمیم گرفتم در این اردو شرکت نمایم. بعد از اتمام دوره؛ من توانستم به این نتایج دست پیدا کنم اصلاح اجابت مزاج، کاهش علائم اگزما، کاهش وزن، پاکسازی بدن از انباشتهای اضافه، و از این جهت خوشحالم

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010249001
تغییرات حاصله بعد اردو: اصلاح وضعیت اجابت مزاج، شادابی، رفع کسالت و افسردگی، بهیود درد انگشتان دست، کاهش وزن، رنگ لکه های چشم خیلی کمرنگتر شده
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: من یکی از شفاجویان و سلامتجویان طب جامع هستم. من قبلا در رحمم کیستهایی پایه دار داشتم که تحت درمان رایج فقط یکسری درمانهای نگهدارنده دریافت کردم که از بزرگتر شدن این کیستها جلوگیری شود ولی از زمانی که تحت درمان طب جامع قرار گرفتم این کیستها نه تنها رشد نکرد بلکه کوچک و کوچکتر شد. بطوری که بعد از انجام آخرین سونوگرافی و مقایسه با سونوگرافی های اولیه، حتی پزشک متخصص زنان که تحت نظر او بودم تعجب کرده بود. بجز این گام هفتم در اردوهای گام هشتم و گام دوم هم شرکت داشته ام و به نتایج خوبی رسیده ام خصوصا همین اردوی گام هفتم. من قبل از آشنایی با اردوها، یبوست شدید داشتم ولی در حال حاضر یبوستم بکلی رفع شده حتی در این اردو بعد از مصرف مسهل 7-8 بار اجابت مزاج داشتم و رسوبات و مواد بدی از بدنم دفع شد. تکمیل اثر برنامه، تنقیه را هم انجام دادم که آنهم باعث چندین بار دیگر دفع انباشتهای بدنم شد و به یک پاکسازی خوبی دست پیدا کردم

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010242002
تغییرات حاصله بعد اردو: بهبود وضعیت اجابت مزاج، رفع خواب رفتگی دست و پا
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: دفعات زیادی ( = 7 بار) در اردوهای سلامت شرکت کرده ام و از آثار زیاد آنها استفاده برده ام چه اردوهایی که تصحیح عادات و حفظ و ارتقاء سلامتی را باعث می شوند و چه اردوهایی که اثرات درمانی آنها مشهودتر است مثل گام هشتم و گام دوازدهم سلامت. از تاثیرات همه گامهای سلامت راضیم و سعی می کنم مرتبا در این اردوها شرکت نمایم. در این اردو به این آثار دست پیدا کردم: بهبود وضعیت اجابت مزاج، رفع خواب رفتگی دست و پا

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010245001
تغییرات حاصله بعد اردو: کاهش وزن، احساس سبکی، بازتر شدن رنگ پوست، شفافتر شدن سفیدی چشم
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: اردوی یک روزه آمادگی و اردوی گام هشتم را شرکت کرده بودم. با شنیدن تجربیات سایر سلامتجویان از گام هفتم، تصمیم گرفتم در اردوی این گام نیز شرکت نمایم. برنامه خوب و راحتی بود از نظر اجرا. با این وجود نتایج خوبی هم برای بدن ما دارد. کاهش وزن، پاکسازی بدن و دفع مواد زائد بدن، احساس سبکی، بازتر شدن رنگ پوست، و شفافتر شدن سفیدی چشم از نتایجی بود که در این مدت کوتاه برنامه به آن دست پیدا کردم. قصد دارم از این به بعد آش را برای برنامه شامم قرار دهم.

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010252001
تغییرات حاصله بعد اردو: کاهش وزن، بهبود وضعیت یبوست، کاهش خواب رفتگی دست و پا، کاهش زردی چشم و شفافتر شدن سفیدی چشم
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: من و همسرم با هم در این برنامه شرکت نمودیم. هر دو اضافه وزن و انباشت زیادی در بدن داریم باضافه مشکلاتی همچون یبوست. همراهی همسرم با من باعث شد برنامه را بهتر اجرا کنم و التزام بیشتری داشته باشم و نتایج بهتری برای من حاصل گردد. همچون کاهش وزن، بهبود وضعیت یبوست، کاهش خواب رفتگی دست و پا.

سلامتجوی با شناسه طبی: سلامتجو 010247002
تغییرات حاصله بعد اردو: کاهش وزن، احساس سبکی
اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: اضافه وزن بالایی دارم و می دانم که این اضافه وزن همان انباشت مواد سمی و آلوده و زائد در بدن من است که مشکلات و بیماریهای زیادی را ایجاد می کند. چون قبلا هم یکبار دیگر در گام هفتم شرکت داشتم و تجربه کم کردن وزن را با اجرای این برنامه داشتم تصمیم گرفتم مجددا در این برنامه شرکت کنم. در پایان مدت اردو 5 کیلو کاهش وزن دادم و یک احساس سبکی و راحتی خوبی برای من ایجاد شد.

Image
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه دسامبر 25, 2015 9:21 pm

فصل دوم: نکاتی کلیدی راجع به این برنامه؛
گام هفتم سلامت

چنین برنامه هایی جزو نیاز همگانی افراد است؛ چرا که عادتهای غلط غذایی بشر امروزه، مشکلات سلامتی انسان را پیچیده تر نموده و اکثر افراد از یکی یا چند عارضه از عوارض آسیب به پاکی و اعتدال مزاج تن و روان رنج می برند.

این برنامه ضمن دارا بودن خواص درمانی؛ روشی ساده و کوتاه است که فرد با اجرای آن هم سبک شدن را به آسانی تجربه می کند، هم تعدیل مزاج را به راحتی موفق می گردد، و هم به پاکسازی اولیه و عمومی بدنش نایل می گردد.

Image
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه دسامبر 25, 2015 9:33 pm

فصل سوم: پاسخ به سوالات عمومی

سوال اول: در این برنامه می توانیم از غوره فریز شده استفاده کنیم؟
جواب: تا وقت موجود بودن غوره تازه از غوره، و در وقت نبود از آبغوره استفاده شود.

سوال دوم: تا چقدر کاهش وزن در این برنامه وجود دارد؟
جواب: طی اردوهای اجرا شده، بیشترین کاهش وزن طی مدت پانزده روز؛ شش کیلو گرم بوده است.

Image
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه دسامبر 25, 2015 10:49 pm

فصل چهارم: گزارش رسانه

گزارشی از رسانه حیات اعلی درباره طب و سلامت

آگاهی طبی: برای کاهش وزن به جای غذا روی مغزتان تمرکز کنید

viewtopic.php?p=52723#p52723

Image
pejuhesh231