ماهنامه اردوی 39 سلامت – صفر 1435

پستتوسط pejuhesh231 » شنبه دسامبر 21, 2013 1:24 am

تصوير

بسم الله الرّحمان الرّحيم وبه نستعين إنّه خير ناصر ومعين الحمد لله ربّ العالمين
وصلّى الله على محـــمّد و علي و آلهما الطّيّـبـين الطّاهرين ولعنة الله على أعدائهم أجمعين أبدالآبدين

قال الله تعالى في القرآن الكريم : وَإِذَا مَرِضْتُ فَهُوَ يَشْفِينِ

ماهنامه اردوی 39 سلامت

گام هشتم

گزارشات، اظهارات، نکات، تجربیات، نتایج سلامتجویان و پاسخ به سوالات عمومی

ماه صفر سال 1435

.
pejuhesh231

تاريخ عضويت: سه شنبه دسامبر 07, 2010 11:58 pm

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه مه 30, 2014 10:43 pm

خداوند به کسانی کمک می کند که آنها نیز به خودشان کمک کنند

فصل اول: گزارشات و نتایج و اظهارات

در طب اصیل و کهن و اسلامی رکن اصلی معالجات "دفع زواید و سمومات از بدن" بوده است.

از آنجا که کبد پالایشگاه خون و بدن است و در دفع مواد زائد و سمومات بدن نقش بسیار مهم و عمده ایی بعهده دارد؛ پاکسازی آن کلید اصلی درمان اکثر بیماریهاست.

افرادی که با بینش وسیعتری در پی تحصیل روشهای پاکزیستی و حفظ و ارتقاء سلامتی "این نعمت الهی" هستند؛ این ضرورت را دریافته و در گامهای سلامت طب جامع حضور پیدا کرده اند.

ما در این فصل ماهنامه به بیان گزارشات و اظهارات این سلامتجویان که به نتایج مورد نظر دست یافته اند می پردازیم.

اردوی سی و نهم گام هشتم = تصفیه کبد

سلامتجوی اول:

شناسه طبی: 010269001

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): بسیار خوب

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: همه برنامه های اردو را اجرا نموده اند و عدم رعایت نداشته اند

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): شفافیت پوست صورت، برطرف شدن جوشهای زیر پوستی صورت، سفیدی چشم شفافتر شده، رنگ داخل پلک پر رنگتر شده

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: بسیار خوب

با اردو و دارو: موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشته و در مصرف دارو همراه بود

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 140 + در منزل 320

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: تا کنون در 6 اردو شرکت نموده ام که سه اردوی اخیر بشکل متصل بهم بوده و بخاطر همین پیوستگی نتیجه بهتری گرفته ام. من هربار که مشکلی از نظر سلامتی برایم پیش می اید در اردوهای سلامت شرکت می کنم و مشکلم رفع می گردد و از این جهت خدا را شاکرم که با این برنامه های طبی اشنا شده ام.

سلامتجوی دوم:

شناسه طبی: 010266002

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): تاخیر در ورود داشتند- انجام برنامه ها به وقت- حفظ آرامش- تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو و نظم محیط و وسایل داشته است

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: برخی موارد را طبق برنامه اجرایی اردو رعایت نکردند یا کمتر از آن رعایت کردند

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): کمتر شدن جوشهای صورت، برطرف شدن درد کلیه،بهبود وضعیت عصبی مزاجی، بهبود یبوست، چشم شفافتر و زردی کمرنگتر شده، رنگ داخل پلک قرمز، بار زبان کمتر شده است

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: از پرهیزات غذایی این دوره مواردی مثل صنعتی و شیمیایی و غلیظ و انچه بار اضافه برای کبد داشته مصرف نموده اند و برخی برنامه ها که مناسب برای پاکسازی کبد و بدن بوده در انجامش بطور کامل ملتزم نبوده اند

با اردو و دارو: موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشته و در مصرف دارو همراه بود

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 224 و 15 عدد در منزل

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: سه بار بصورت منقطع تا کنون در برنامه های اردوی سلامت شرکت نموده ام. از اجرای انها بسیار راضی بوده ام. بجز زمان اردو سعی کرده ام این برنامه ها را به کل زندگیم تعمیم دهم و نتایج خوبی هم خدا را شکر گرفته ام.

سلامتجوی سوم:

شناسه طبی: 010262005

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود به وقت به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند ولی در حفظ نظم محیط و وسایل کوشا نبودند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: برخی موارد را طبق برنامه اجرایی اردو رعایت نکردند یا کمتر از آن رعایت کردند

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): خواب تنظیم شده، از مقدار اضافه وزن دو کیلو کم شده، مشکلات اعصاب بهتر شده پر انرژی و سرحال شده، احساس سبکی، سفیدی چشم شفافتر شده، لکه های زرد خیلی کمتر شده، بار زبان کمتر شده و بار نوک زبان کلا برطرف شده

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: از پرهیزات غذایی این دوره مواردی مثل صنعتی و شیمیایی و غلیظ و انچه بار اضافه برای کبد داشته مصرف نموده اند و برخی برنامه ها که مناسب برای پاکسازی کبد و بدن بوده در انجامش بطور کامل ملتزم نبوده اند

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 550 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: اولین بار است که در اردوهای سلامت شرکت می کنم و خدا را شکر نتایج خوبی نصیبم شد. ان شاء الله که بتوانم باز هم در این اردوها شرکت کنم.

سلامتجوی چهارم:

شناسه طبی: 010248007

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): در طول اردو چه روزهای حضوری و چه روزهای غیر حضوری اردو ارتباط مناسبی با متصدی اردو داشتند. انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود به وقت به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند ولی در حفظ نظم محیط و وسایل کوشا نبودند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: در اجرای برنامه ها التزام لازم را نداشته اند. برخی موارد را طبق برنامه اجرایی اردو رعایت نکردند یا کمتر از آن رعایت کردند

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): معده درد و سردرد کمتر شده، یبوست اصلاح شده، چشم شفاف شده و زردی چشم خیلی کمتر شده، شکاف زبان کمتر شده است.

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: از پرهیزات غذایی این دوره مواردی مثل صنعتی و شیمیایی و غلیظ و انچه بار اضافه برای کبد داشته مصرف نموده اند و برخی برنامه ها که مناسب برای پاکسازی کبد و بدن بوده در انجامش بطور کامل ملتزم نبوده اند.

با اردو و دارو: موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشته ولی بعد از مصرف محلول دارویی، حرکات اضافه و تاخیر داشتند

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 160 + در منزل 12

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: من در کلاسهای معارف الهی با برخی مطالب طبی و همچنین اردوهای سلامت آشنا شدم. با توجه به تعاریفی که دیگران خصوصا آنها که در اردوهای سلامت شرکت کرده بودند شنیدم؛ تصمیم گرفتم در برخی از گامهای سلامت شرکت کنم. این اولین اردو از گامهای سلامت است که شرکت می کنم. اجرای برنامه های طبی تا اینجا که نتایج خوبی هم برای خودم و هم برای خانواده ام و در زندگی داشته است. امیدوارم توفیق پیدا کنم در بقیه گامهای سلامت نیز شرکت کنم.

سلامتجوی پنجم:

شناسه طبی: 010245002

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط نسبتا مناسبی با متصدی اردو داشتند. انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود به وقت به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: التزامشان در اجرای برنامه ها نسبتا خوب بوده است. گرچه موارد کمی را طبق برنامه اجرایی اردو رعایت نکردند یا کمتر از آن رعایت کرده اند

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): برطرف شدن یبوست، برطرف شدن درد ناحیه کبد، رنگ چشم شفافتر شده، داخل پلک صورتی پررنگ.

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: در طی مرحله مقدماتی و موخراتی اجرای نسبتا خوبی داشته اند.

با اردو و دارو: موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشته اند و داروها را به موقع مصرف نموده اند

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 1500 و در منزل 80 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: سعی می کنم آنچه در اردو یاد گرفتم همیشه ادامه دهم و فقط محدود به زمان اردو نکنم.

سلامتجوی ششم:

شناسه طبی: 010268003

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط مناسبی با متصدی اردو داشتند. انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود به وقت به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند در حفظ نظم محیط و وسایل کوشا بودند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: التزامشان در اجرای برنامه ها نسبتا خوب بوده است. گرچه موارد کمی را طبق برنامه اجرایی اردو رعایت نکردند یا کمتر از آن رعایت کرده اند

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): احساس سبکی، چشم ها شفافتر، و زردی کمرنگ تر

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: در طی مرحله مقدماتی و موخراتی اجرای نسبتا خوبی داشته اند.

با اردو و دارو: موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشته اند و داروها را به موقع مصرف نموده اند

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 145 و در منزل 70 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: من همراه خواهرم، پدر و مادرم و خاله ام در این اردو شرکت کردیم و مثل یک تور مسافرتی با هدف حفظ و کسب و ارتقاء سلامتی بوده. سوای برخورداری از منافع بی شمار اردو؛ در کل تجربه جالبی بود.

سلامتجوی هفتم:

شناسه طبی: 010268004

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط مناسبی با متصدی اردو داشتند. انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود به وقت به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند در حفظ نظم محیط و وسایل کوشا بودند.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): منظم شدن قاعدگی این دوره، رفع مشکل معده، چشم شفاف و لکه ها خیلی کمرنگ شده، هاله خاکستری دور چشم خیلی کمرنگ شده

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 175 و در منزل 12 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: شرکت خانوادگی در این اردو و اجرای خانوادگی برنامه توسط همه مان؛ اثار و تجربیات به یادماندنی و خوبی برای من هم بجا گذاشته است.

سلامتجوی هشتم:

شناسه طبی: 010244006

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط مناسبی با متصدی اردو نداشتند. انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود به وقت به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): احساس سبکی، برطرف شدن سردرد، شکم کوچک تر شده، چشم شفافتر شده، لکه های زرد کمتر شده

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: در طی مرحله مقدماتی و موخراتی اجرای خوبی داشته اند.

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 51 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: بخاطر نتایج خوب اردوهای سلامت؛ قصد دارم در اردوهای بعدی هم شرکت کنم.

سلامتجوی نهم:

شناسه طبی: 010238004

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط مناسبی با متصدی اردو نداشتند. انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود با تاخیر به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: التزامشان در اجرای برنامه ها خوب بوده است.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): زانو درد کمتر شده، چشم شفافتر شده و لکه های زرد چشم کمرنگ تر

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: در طی مرحله مقدماتی و موخراتی التزام و اجرای خوبی داشته اند.

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 16 و در منزل 4 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: بنده یکبار دیگر در اردوهای سلامت؛ گام دوم؛ شرکت داشتم. جمعا از این دو اردو نتایج خوبی خود و خانواده ام گرفتیم.

سلامتجوی دهم:

شناسه طبی: 010241004

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): با مدیر اردو در ارتباط بودند. انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود به موقع به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: التزامشان در اجرای برنامه ها خوب بوده است و عدم اجرای خیلی کمی داشتند.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): کاهش وزن و کم کردن سایز، احساس سبکی، بهبود وضعیت اجابت مزاج، چشم شفافتر و لکه های زرد خیلی کمرنگ تر شده است.

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: در طی مرحله مقدماتی و موخراتی التزام و اجرای خوبی داشته اند.

تعداد سنگ دفع شده از کبد: بصورت رسوبات و لجن و پوسته

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: سه بار تا کنون در اردوهای سلامت شرکت کرده ام و از نتایج ان راضیم.

سلامتجوی یازدهم:

شناسه طبی: 010263001

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): با مدیر اردو در ارتباط بودند. انجام برنامه هایشان به وقت بود. ورود به موقع به محل اردو داشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند. در کارهای اجرایی اردو همکاری داشته اند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: التزامشان در اجرای برنامه ها خوب بوده است.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): شفاف شدن و باز شدن رنگ پوست، احساس سبکی و نشاط، اصلاح اجابت مزاج، چشم شفاف شده، شکاف زبان کمتر، داخل پلک قرمز

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 800 + رسوب و لجن در منزل

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: من و همسر و فرزندم همه موارد طیبات و پاکزیستی و سایر برنامه های اردو را به مقدار زیادی در خانه هم اجرا می کنیم. من تا کنون در اردوهای سلامت زیادی شرکت نموده ام. همسرم هم برنامه های طبی - درمانی طب جامع را بخاطر بیماریش که رایج از درمان ان عاجز منده بود ولی با طب جامع به راحتی درمان شد اجرا نموده است و بسیار راضی و خشنودیم. من برای دانشجویانم در کلاسهای معارف یا برای بستگانمان یا افراد نیازمند سلامتی در بیرون از اثار و نتایج خوب طب جامع می گویم و انها را به این مسیر سوق می دهم. چون با توجه به نتایجی که عاید خانواده مان شده فکر می کنم مدیونم این مسیر هستم.

سلامتجوی دوازدهم:

شناسه طبی: 010263002

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط خوبی با مدیر اردو داشتند. تاخیر در ورود به محل اردو داشتند- نظم محیط و وسایل داشته است. موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشتند ولی در مصرف داروها همکاری لازم را نداشتند. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند. در برخی از کارهای اردو با متصدی اردو همکاری داشته اند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: در اجرای برنامه ها التزام لازم را نداشته اند. برخی موارد را طبق برنامه اجرایی اردو رعایت نکردند یا کمتر از آن رعایت کردند

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): شفاف شدن و باز شدن رنگ پوست، احساس سبکی، رفع یبوست، لکه های منتشر چشم کمتر شده

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: از پرهیزات غذایی این دوره مواردی را مصرف نموده اند و برخی برنامه های توصیه شده را در انجامش بطور کامل ملتزم نبوده اند.

با اردو و دارو: موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشتند ولی در مصرف داروها همکاری لازم را نداشتند

تعداد سنگ دفع شده از کبد: تعداد زیادی سنگ ریزه قرمز رنگ حدود 500 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: من و خواهرم در اردوهای سلامت زیادی شرکت نموده ایم و برخی از مشکلاتمان برطرف شده.

سلامتجوی سیزدهم:

شناسه طبی: 010250004

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط با مدیر اردو ضعیف. تاخیر در ورود به محل اردو - حفظ آرامش- نظم محیط و وسایل داشته است. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): ترش کردن و نفخ معده برطرف شده، خواب آلودگی برطرف و خواب تنظیم شده، وضعیت اجابت مزاج بهتر شده، گستردگی لکه های زرد چشم کم شده، داخل پلک قرمز می باشد

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: از پرهیزات غذایی این دوره مواردی را مصرف نموده اند و برخی برنامه های توصیه شده را در انجامش بطور کامل ملتزم نبوده اند.

با اردو و دارو: موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشتند و در مصرف داروها همکاری داشتند.

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 400 + 100 حالت شن ریزه در منزل

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: غیر از این بار؛ قبلا هم در همین گام و همچنین در گامهای دیگر سلامت شرکت داشته ام و از تاثیرات آن راضی هستم.

سلامتجوی چهاردهم:

شناسه طبی: 0102500013

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط با مدیر اردو در مرحله مقدماتی خوب ولی در مرحله موخراتی ضعیف. ورود به وقت در محل اردو - نظم محیط و وسایل داشته است. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

اجرای برنامه ها و عدم رعایتها: در اجرای برنامه ها التزام لازم را داشته اند.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): شفافیت واضح چشم، کم شدن لکه های زرد، کمتر و سطحی تر شدن شکاف زبان، کم شدن بار زبان - احساس سبکی

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: برنامه های اجرایی مرحله مقدماتی را به خوبی اجرا نموده اند ولی مرحله موخراتی بدلیل ماموریت کاری؛ برخی برنامه ها را کامل اجرا نکرده اند.

با اردو و دارو: موافقت فکری و رفتاری با اردو و دارو داشتند و در مصرف داروها همکاری داشتند.

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 155 + 70 در منزل

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: من مدتهاست که از طریق شرکت در جلسات حسینیه، مجله حیات اعلی، بازارچه طیبات، اردوها و دروس معارف الهی با یکسری موارد مرتبط با سلامتی (هم سلامت جسم و هم سلامت روح) آشنا شده ام و موارد پاکزیستی و طیبات را سالهاست که تا حدود زیادی در زندگی روزمره خود و خانواده ام اجرا می کنم و بهره های زیاد مستقیم و غیر مستقیم برده ام و از این جهت خدا را شاکرم. اما اولین باری است که شخصا در اردوهای سلامت گام هشتم شرکت می کنم. چه مرحله مقدماتی و تکمیلی و چه مرحله حضوری هر کدام آثار و فوایدی برای سلامتی ما؛ خصوصا پاکسازی کبد ما دارند

سلامتجوی پانزدهم:

شناسه طبی: 010264005

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط با متصدیان اردو خوب - ورود به وقت در محل اردو - نظم محیط و وسایل داشته است. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): باز شدن رنگ چهره، رفع یبوست، احساس سبکی و راحتی - شکاف زبان کمتر شده

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: برنامه های اجرایی مرحله مقدماتی را تا 90 درصد اجرا نموده اند.

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 214 + 20 در منزل

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: قبل از برنامه تصفیه کبد دارای یبوست شدید بوده و در ضمن بسیار کسل و خسته و در مسائل دفع بسیار مشکل داشتم و همیشه احساس بدی و روحیه ی خسته ای داشتم
سعی در انجام کامل برنامه داشتم و حداقل تا 80 درصد برنامه را رعایت نمودم
پس از دفع سنگ کبد احساس سبکی و راحتی و شادابی کردم حسی شبیه این که دو یا سه سال جوانتر شده ام و در مسایل دفع بسیار راحت شدم
بسیار مفید و مناسب بود و برحسب درصد تا 80 درصد بهره لازم و کافی را از اردو برده ام وان شاء الله بتوانم در اردوهای بعدی تصفیه کبد نیز شرکت کنم

سلامتجوی شانزدهم:

شناسه طبی: 010258003

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط با متصدیان اردو خوب - ورود به وقت در محل اردو - نظم محیط و وسایل داشته است. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): باز شدن رنگ چهره، احساس سبکی

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: برخی فراورده های صنعتی را مصرف داشته اند.

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو 290 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: من قبل از اجرای برنامه مشکل خاصی که نمایان باشد و مرا اذیت کند نداشتم البته حدود چهار سال پیش در سونو گرافی کبد دکتر مربوطه متذکر چربی کبد بنده شد
برنامه مقدماتی را بین 80 تا 85 درصد اجرا نمودم
برنامه آثار خیلی خوبی از لحاظ این که در برنامه غذایی رعایت درست غذا خوردن و خوردن غذاهای طیب و پاک و مصرف حتمی چند لیوان آب در روز حتی اگر میلی به خوردن آب نداشته باشیم و مصرف نمک دریا و روغن کنجد و زیتون بجای نمک ها و روغن های موجود در بازار
و بقیه ی موارد که همگی برای سلامتی افراد می باشد
و عادت آن به درزندگی و رعایت همیشگی آن مهم می باشد
بعد از مصرف محلول ها و دفع سنگ احساس سبکی و نشاط دارم

سلامتجوی هفدهم:

شناسه طبی: 010241005

انضباط اردو (ارتباط با متصدی اردو، اجرای توصیه ها، التزام به برنامه های اردو): ارتباط با متصدیان اردو نسبتا خوب - ورود به وقت در محل اردو - نظم محیط و وسایل داشته است. حفظ آرامش و تقویت فضای مناسب برای موفقیت اردو داشته اند.

تغییرات حاصله بعد اردو (تعديل وزن، بهبودي يا رفع ناراحتيها و بيماريها، بهبود علايم): برطرف شدن یبوست، باز شدن رنگ چهره، احساس سبکی، سفیدی چشم خیلی شفافتر شده و فقط کمی لکه های زردکمرنگ مانده، داخل پلک صورتی پررنگ

نحوه اجرای مرحله مقدماتي و موخراتی: اکثر موارد را تا حد 90 درصد رعایت نموده اند .

تعداد سنگ دفع شده از کبد: در محل اردو بشکل رسوبات و لجن، در منزل 50 عدد

اظهارات سلامتجو براي بهره اش از اردوها: در طول برنامه مقدماتی کلیه دستورات را انجام دادم و خوردن غذا طبق دستور انجام شد
احساس سبکی و نشاط دارم و از نظر روحی خوب بود
.
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه مه 30, 2014 10:46 pm

فصل دوم: نکات و تجربیات حاصل از اجرای برنامه های طب جامع

اجراي گام هشتم = تصفیه کبد اختصاصي به كساني كه مشكل كبد يا نياز به پاكسازي كبد (بخاطر ابتلاء به بيماريهاى مزمن يا غلبه گرمي مزاج يا غلبه صفرا و..) دارند نداشته و عموم افراد هم؛ براى پاكسازي كبد جهت افزايش و تقويت سلامتي خويش مي توانند بكار ببرند.

سلامتجویان بعد از انجام اين برنامه؛ تفاوت محسوس در بهبودي سلامت خويش را گزارش داده اند، و افراد مبتلاء به ناراحتيهاى كبد و غلبه صفرا و عوارض آنها، بهبودي علايم را ديده اند.

از سه مرحله این گام؛ در مرحله مقدماتی و مرحله موخراتی (تکمیلی) که اصل بر خوردن مواد خوراکی و طبیعی آفریده خداست که با کم کردن بار ارگانهای دخیل در هضم و جذب مواد و دفع یکسری از سمومات بدن همچنین نرم و خرد نمودن سنگهای موجود در مجاری کبدی و صفراوی، شرایط را برای روز اصلی اردو آماده می نماید

اين عمليات هيچگونه عوارض جانبي يا دردي نداشته و براى افراد كهنسال هشتاد ساله هم اجرا شده و مشكلي نداشته است.

در روزهای اصلی هم اگر سلامتجو مزاج خیلی نامتعادل و مختلطی نداشته باشد و با متصدیان اردو ارتباط مستمر داشته و به توصیه ها توجه کرده و التزام در اجرا داشته باشد؛ هیچگونه مشکلی برای او بروز نخواهد کرد.

در این بخش از این شماره از ماهنامه های اردوهای سلامت ما شما را با تجربه یکی از شفاجویان طب جامع از زبان همسرشان که سلامتجوی این اردو بوده اند آشنا می نماییم.

بیماری همسر بنده ابتدا با ایجاد یک لکه کم رنگ روی ساق پا شروع شد. به مروز وسعت لکه بیشتر و گسترده تر شد و به تمام نقاط بدن کشیده شد و رنگ لکه ها هم پررنگ تر شد و همراه شد با خارش شدید. به پزشکان رایج مراجعه شد. اولین اقدامشان تجویز داروهای شیمیایی زیاد موضعی و خوراکی بود که پایه اصلی آنها کورتون بود. هرچه زمان می گذشت بیماری همسرم شدت می گرفت؛ با وجودیکه پزشکان متخصص و فوق تخصص زیادی را رفته و دستوراتشان را اجرا نموده بودیم؛ اما هیچ تاثیر نداشت و وضعیت بیماریشان به جایی رسید که تشخیص سرطان پوست مطرح شد و پا در حال گندیدن بود. خیلی وضعیت اسفباری برای من، همسرم و فرزندمان بود.

خیلی نذر و نیاز کردیم. تا اینکه با برنامه های طب جامع آشنا شدیم. شناسه طبی برای همسرم تشکیل دادیم و درمان را در تاریخ نجومی مناسب شروع نمودیم.
هر روز که از اجرای برنامه های درمانی طب جامع می گذشت بهبودی معجزه آسایی را در همسرم مشاهده می نمودیم. البته همسرم جدیت و التزام بالایی در اجرای برنامه های درمانیشان داشتند؛ چون وضعیت خطیر خودشان را درک کرده بودند.

خدا را شکر پس از گذشت چند ماه از درمان طب جامع؛ زخم و عفونت پا رفع شد؛ لکه ها و زخمهای سطح بدن بهبود پیدا نمود و اخیرا بین مواضع دچار بیماری با نواحی سالم پوست بدن نمی توان تفاوتی مشاهده کرد و خارش پوست نواحی درگیر که قبلا به حدی بود که با خواراندن زیاد به خون می افتاد؛ کاملا برطرف شد.

این هم گزارشی از زبان خود شفاجو از سیر بهبودیش در اوایل درمان:
اثر لکه های سیاه رنگ روی قسمت های ساق پا به صورت لکه های بریده بریده شده و در حال پوست آوردن جدید است که نشان از بهبودی آخرین قسمت باقی مانده می باشد
بهبودی روند صعودی داشته است و غیر از گاهی خارش در قسمت ران و باسن در ماه های گذشته مشکل خاصی نبوده
لکه های سیاه رنگ روی قسمت های مختلف بدنم عمدتا محو شده فقط ساق پا که درگیریش خیلی عمیق بود به صورت لکه های بریده بریده شده و در حال پوست آوردن جدید است
از حالت پرخاشگری و عصبانیت و توام با حرص خوردن از هر مسئله کوچکی تبدیل به آرامش وبی خیالی نسبت به مشکلات شده است

شفاجو اخیرا ابراز داشته که دیگر خارش ندارد. داروها و پرهیز ها به یک برنامه منظم تبدیل شده و با استفاده از این روش استفاده از عینک را کنار گذاشته اند
در حالات عادی دیر عصبانی میشوند و خوش بین به مسائل اطراف هستند. دیر تحت تاثیر محیط قرار میگیرند و دیگر روحیه پرخاشجو ندارند و نظرشان نسبت به درمان بیماری شان مثبت شده است. آنچه برای بدن مضر است را به راحتی پذیرفته اند که نباید خورد و حتی در بسیاری موارد که ضرر هم ندارد احتیاط می نماید. لکه های بدن فوق العاده کم رنگ شده و در بسیاری از موارد بر طرف شده و اصلا خارشی ندارند. شفاجو معتقد است برنامه ها بسیار عالی و باور نکردنی هستند و واقعا مفید.

والحمدلله رب العالمین

.
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه مه 30, 2014 10:47 pm

فصل سوم: پاسخ به سوالات عمومی

سوال 1: برای مرحله موخراتی گام هشتم این اردو که در ماه مبارک رمضان است چگونه عمل کنیم؟

امساك طول روز + خوردنيها در ساعات افطار انجام مي شود، و كافي است افراط در اطعمه سنگين و غليظ و چرب نشود
.
pejuhesh231

پستتوسط pejuhesh231 » جمعه مه 30, 2014 10:47 pm

فصل چهارم: گزارش رسانه

مقابله با سرطان، به روش گرسنه نگه داشتن تومور

پژوهشگران دانشگاه ساوت هامپتون انگلیس می‌گویند با جلوگیری از رسیدن مواد غذایی به سلول‌های سرطانی می‌توان آن ها را ازبین برد

به گزارش ایرنا، پژوهشگران دانشگاه ساوت هامپتون انگلیس به راهکار جدیدی برای مقابله با سلول‌های سرطانی دست یافتند.

به گفته این محققان سلول‌های سرطانی بیشتر از سلول‌های سالم بدن نیاز به مواد غذایی دارند. در واقع چون سرعت تکثیر این سلول‌ها بیشتر از سلول‌های طبیعی است، به اکسیژن و مواد غذایی بیشتری نیازدارند.

دانشمندان کشف کردند مکانیسم تغذیه سلول‌های سرطانی توسط پروتئین EEF۲K صورت می‌گیرد. این پروتئین با کاهش مواد غذایی سلول‌ها فعال شده و به سلول اجازه می‌دهد با وجود مواد غذایی کم زنده بمانند.

کریس پرود یکی از محققان این پروژه گفت: جراحی، رادیوتراپی و شیمی درمانی سه راه اصلی برای مبارزه با سرطان است. با وجود پیشرفت‌های بسیار، این روش‌ها علاوه برکشتن سلول‌های سرطانی، سلول‌های سالم را هم از بین می‌برند و عوارض جانبی بسیاری به وجود می‌آورند. اما با کشف اخیر دانشمندان و با مسدود کردن فعالیت این پروتئین، می‌توان سلول‌های سرطانی را بدون آسیب به دیگر سلول ها از بین برد.

نتایج این تحقیقات نشان می‌دهد سلول‌های سرطانی می‌توانند این پروتئین را وادار به ترکیب با خود کنند.

هرچند وجود این پروتئین برای بقای سلول‌های سالم ضروری نیست اما در پیشرفت سلول‌های سرطانی نقش بسیار مهمی دارد.

بر اساس آمار مرکز بین المللی تحقیقات سرطان، ۲۵ میلیون نفر در جهان به سرطان مبتلا هستند و سالانه بیش از ۷ میلیون نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست می‌دهند.

این کشف امیدوار کننده راه را برای توسعه درمان‌های جدید در برابر سرطان هموار می‌کند.

------------------------
مقابله با سرطان، به روش گرسنه نگه داشتن تومور

به پيروى از برنامه هاى خامگياهخواري

اين روش جديد درمان سرطان را طراحي كرده اند.

.
pejuhesh231

بازگشت به ماهنامه اردوهای سلامت

Aelaa.Net