تجربیات کاربران آموزش برتر

مجمع گفتگوی کاربران آموزش اعلی

مديران انجمن: najm137, najm137, najm137

تجربیات کاربران آموزش برتر

پستتوسط najm137 » سه شنبه ژانويه 05, 2021 1:59 pm

بسم الله الرحمن الرحیم
najm137

تاريخ عضويت: سه شنبه آپريل 19, 2011 12:37 pm

Re: تجربیات و توفیقات مادر دانا کودک 00343203

پستتوسط 00343203 » سه شنبه ژانويه 05, 2021 2:56 pm

سلام علیکم خدا قوت

تجربیات و توفیقات مادر دانا کودک 00343203

الحمدلله مولا عنایت کردند و توفیق داشتم در این مسیر نورانی قدم گذاشته و بهره می برم

بنده سه سقط جنین داشتم الحمدلله با راهنمایی های طب جامع و مرکز آموزش و آموزشهایی که دیدم و عمل کردم بعد از یازده سال صاحب فرزندی سالم و إن شاء الله صالح شدم

هر دو فرزندم را با رعایت ادعیه های قبل انعقاد نطفه و زمان انعقاد نطفه ادعیه هایی که آموزش دیده بودم در کلاسهای آموزش برتر استفاده میکردیم با وضو و تمام ادعیه های سفارش شده را می‌خواندم دو رکعت نماز فرزند دار شدن قبلش می‌خواندیم و ساعت انعقاد نطفه برای هر دو فرزندم رعایت شده هر دو را با ساعت اختیارات نجومی در ساعت سعد الحمدلله باردار شدم

قبل نزدیکی و انعقاد باوضو
بسم الله الرحمن الرحيم» شروع مي كنيم

«بسم الله و بالله اللهم جنبني شيطان و جَنبِ الشيطان ما رزقَتني» می‌گفتیم

وسفارشهایی که در مورد اینکه رو بقبله نباشیم صحبت نکردن نگاه نکردن ....و ایستاده نبودن

روی دست راست قرار گرفتن و همیشه در این زمان استغفار. میگفتم

چون یازده سال بچه نداشتم و آرزوی بچه داشتم سعی میکردم توسلاتم زیاد باشد بخصوص این آیه را زیاد در قنوت و گاهی سجده و رکوع می‌خواندم

ربّ لا تذرني فرداً و أنتَ خَيرُ الوارثينَ

قبل اینکه انعقاد داشته باشم این ادعیه را می‌خواندم

اللّهُمّ إنّي أسألُكَ بما سَألَكَ به زَكريّا ربّ لا تَذَرني فرداً و أنتَ خَيرُ الوارثين، اللّهُم هَب لي مِن لَدُنكَ ذُرّيةً طيّبةً إنكَ سميعُ الدّعا، اللّهُمّ بإسمِكَ إستَحلَلتُها وَ في أمَانَتِكَ أخَذتُها فَإن قَضَيتَ في رَحِمِهَا وَلَداً فَاجعَلهُ غُلاماً مُباركاً رَكيّاً و لا تَجعَل لِلشّيطان فيهِ شركاً و لا نصيباً». (هر هفته يك بار)، بعد طلب بچه مي كنيم

اللهم ارزقني ولداً و جعلهُ تقيّاً زكيّاً ليس في خلقه زيادةً و لا نقصاً و جعل عاقبتهُ إلي خير».

با اینکه ساعت خوب سعی داشتم این عمل انجام شود اما همیشه دعاهای ایام محذور را هم می‌خواندم بدون استثنا تلاوت میکردم هم ادعیه هم سوره های ذکر شده در ابتدای کتاب اختیارات ایام محذور .
الحمدلله بعد از سالها که باردار شدم از همان ابتدا سعی داشتم که توسلات و تلاوت داشته باشم

۱-از ماه اول تا ماه نهم
هر ماه یک جز قرآن تلاوت میکردم تا زمان زایمان ۹ مرتبه ختم قرآن داشتم اما نه صوتی خودم تلاوت میکردم گاهی با صوت استاد حذیفی بود .

۲-هرشب جمعه در تمام مدت بارداری سوره های حدید حشر جمعه تغابن اعلی، صف را تلاوت میکردم گاهی هم هرشب تلاوت میشد.

۳-بدون استثنا هر شب جمعه و روز جمعه اعمال روز جمعه کامل انجام میدادم.
۴- بیشتر دوران بارداری خیلی کم میشد که نماز شب نخوانده باشم نماز شب و‌نوافل انجام میدادم

۵- روزانه زیارت عاشورا تامه را تلاوت میکردم و همیشه آن قسمت که تصویر لباس حضرت امام حسین علیه السلام بود را روی شکم میگذاشتم چندین چله زیارت عاشورا تلاوت داشتم همینطور حدیث کسا را روزانه می‌خواندم

۶-درطول روز هر روز مرتب ذکر و ختم صلوات و امن یجیب و استغفار و لعن میگفتم.

۷- دعای عهد را تلاوت میکردم شبهای چهارشنبه زیارت آل یاسین تلاوت داشتم.
۸- در زمان بارداری در ماه پنجم مثل بارداری های قبل که سقط جنین داشتم درد زایمان بنده را گرفت و خیلی درد داشتم گفتم این بچه هم سقط می‌شود اما خیلی توسل کردم و حدیث کسا نذر کردم و مرتب می‌خواندم الحمدلله فرزندم برایم حفظ شد‌.

۹- سوره واقعه را مرتب تلاوت میکردم.و به صورت شنیداری کمتر برای جنین گذاشتم بیشتر خودم بلند تلاوت میکردم

۱۰-الحمدالله زایمان خوبی داشتم و واقعا تلاوت هایی که داشتم در فرزندم اثر داشته و علاقه به قرآن و حفظ آن دارد
۱۱-در دوران شیردهی هم تلاوت داشتم و به خود فرزندم یاد میدادم
۱۲- الان دخترم جز سی را حفظ
جز یک سوره بقره را تا ایه ۷۵
تعقیبات کامل حفظ هست
و مصحف معانی را از ابتدا تا آیات در مورد یاران راستین حضرت امام زمان منه السلام والیه التسلیم

حفظ هستند هر شب قبل از خواب سه خط حفظ می‌کنند.
۱۳- هر روز مرور محفوظات دارند
روزانه به حفظ و مرور مشغول هستند هر روز بیش از پانزده صفحه مرور میکنند.

۱۴- در بارداری دوم تلاوت و ختم قرآن را چهارمرتبه داشتم و مشغول به ذکر و تلاوتهای فوق بودم.

۱۵- هر دو فرزندم در زمان شیردهی به صورت شنیداری برایشان تلاوت پخش میکردم گاهی با صوت قرآن می خوابیدند مخصوصا فرزند اولم همیشه آرام بود و علاقه داشت.

16-در زمان بارداری هر دو فرزندم را تحت نظر طب جامع بودم و الحمدلله فرزند سالم مولا عنایت کردند و در زمان بارداری دوم چندین ماه تحت نظر طب جامع بودم کمکهای زیادی کردند و الحمدلله استفاده بردم

و الحمدلله به برکات آموزشهای داده شده و اینکه خیلی دوست داشتم در منزل زایمان کنم توانستم فرزند دوم را در ماه ذی القعده بعد از اینکه نماز شب و نماز صبح خواندم و مشغول ذکر و ادعیه بودم وقتی درد زایمان بنده شروع شد و فقط. نیم ساعت زایمان بنده طول کشید ۶:۳۰دقیقه صبح و۷ صبح زایمان تمام شد و خیلی راحت و سریع در منزل زایمان کردم و الحمدلله اذان و اقامه را خودم برای فرزندم قبل اینکه ناف بچه بریده شود خواندم

ناف بچه را شوهرم بریدند فکر نمی‌کردم بتوانم در منزل زایمان داشته باشم اما فهمیدم اینقدر که مردم و در جو رایج میگویند نمیشود این زمانه در منزل زایمان کرد اینطور نیست به مدد مولا و توسل امکانش هست

۱۷ - آموزش های در کلاس آموزش برتر دیده بودم در حین بارداری و شیردهی انجام میدادم

گوش دادن به نواهای مترنم قرآنی
اذان پنج گانه
صدای و سیارات و زمین ماه ....
صدای شرشر آب و آبشار و باران ....
یاد مولا زیاد گوش میدادم
کتاب خواندن
و تمثال بزرگان و ائمه و بقاع متبرکه را می‌دیدم و زیارت بعید انجام میدادم

در بارداری دوم بیشتر زیارت داخل شهر را میرفتم

مولا را بر تمام نعمات که بدون اینکه استحقاقش را داشته باشم به بنده عطا کردند شکر میکنم الحمدلله کما هو اهله

إن شاء الله خداوند شما را برای همه همراهان حفظ کند و سالم و سلامت باشید و توفیقات شما روز افزون باشد آنچه فوق رغبت شماست پرودگار عطا بفرماید و مهمترین حاجت شما بحق حضرت زهرا سلام الله برآورده به خیر شود الهی آمین

التماس دعا
والحمدلله رب العالمین
00343203

تاريخ عضويت: چهارشنبه نوامبر 24, 2010 5:40 pm

Re: تجربیات کاربران آموزش برتر

پستتوسط 00243305 » سه شنبه ژانويه 12, 2021 9:18 pm

سلام علیکم خدا قوت

توفیقات مادر دانا کودک 00243305

تجربیات بنده در زمان بارداری فرزند اولم .

قبل از بارداری تلاوت قران روزانه به قدر میسور و هم چنین روزه و پرهیز از مجالست زیاد با افراد

و هم نشینی با انها در حد صله رحم به جا اوردن .زیارت عتبات و بقاع اءمه اطهار علیهم السلام.

مسایل مربوط به آداب انعقاد نطفه را رعایت کردم ساعت سعد نجومی و طهارت و

در دوران حمل:

دایم الوضو بودن و نمازهای پنج گانه را در وقت خودش اول وقت میخواندم و نوافل شب ..

تلاوت حدیث شریف کسا و شرکت در مجالس شبهای جمعه و زیارت ال یاسین

تلاوت یک جز قران هر روز با صوت حذیفی و 9 بار ختم قران کردم . اذکار روز ها و هم چنین نماز های مستحبی .

زیارت امامزادگان لازم التعظیم و هم چنین زیارت حضرت امام رضا علیه السلام در دوران بارداری دو بار .

ختم اربعین عاشورا در دوران حمل. نماز امام زمان منه السلام و جعفر طیار. پرهیز از غذای بیرون و ناطیب.

اب اشامیدنی از چشمه و درون یک شیشه که سوره نور را بران چسبانیده و شارژ میکردم و میخوردم .

خواندن سوره های یاسین و یوسف و سوره نور بر میوه و مواد خوراکی .

تمثال حضرت مریم را در مکانی که بیشتر حضور داشتم گذاشته بودم و نگاهم بیشتر بر این تمثال بود .

پرهیز از دست دادن به هر کس . شرکت در مجالس عزاداری اهل بیت علیهم السلام .

فرزند دوم:

در ساعت سعد و تاریخ نجومی سعد انعقاد نطفه نماز خواندن و توسل به حضرت زهرا سلام الله علیها و نرجس خاتون مادر امام زمان منه السلام.

و هزار صلوات و دو رکعت نماز هدیه به نرجس خاتون برای فرزند صالح و سالم.

تلاوت هر روز قران با صوت حذیفی و ختم کامل قران در هر ماه

دایم الوضو بودن و نماز های پنج گانه را اول وقت و نوافل شب .

توفیق سحر خیزی در ایام ماه مبارک رمضان و روزه گرفتن ماه مبارک رمضان

با توجه اینکه در ماه سوم بارداری با شیوع ویروس کرونا اکثر اوقات در منزل بودم

و فرصت بیشتری برای انجام عبادت های مستحبی داشتم

و هر هفته التزام به پایسته ها داشتم و بیشتر استماع قران در وقت هایی که کارهای خانه را میکردم و یا در وقت استراحت .

زیارت عاشورا ختم اربیعن . حدیث شریف کساء هر روز .نماز های مستحبی امام زمان و جعفر طیار در روزهای جمعه .

اب اشامیدنی از چشمه و درون یک شیشه که سوره نور را بران چسبانیده و شارژ میکردم و میخوردم .

خواندن سوره های یاسین و یوسف و سوره نور بر میوه و مواد خوراکی .

با توجه به اینکه فرزند اولم دچار بیماری میکروتیا بود این موضوع باعث شد که التزام به خوراک های طیب داشته باشم

و اجتناب زیادی از مواد خوارکی ناطیب داشتم و عهد بسته بودم و ختم های بسیاری را در طول این نه ماه انجام دادم. صلوات و استغفار ووو

برای صالح بودن و سلامتی فرزندم و خدا را شکر فرزندم سالم بود .ولی متاسفانه در اواخر دوران حمل و چند روز به دنیا امدن فوت کرد.

با تشکر از رهنمود ها و راهنمایی های اقامه معارف الهی .

والحمد لله رب العالمین.
00243305

تاريخ عضويت: جمعه نوامبر 26, 2010 12:14 am

بازگشت به مجمع آموزش اعلی

Aelaa.Net